Byt na Novém Městě

Ref: 0138

 • 78 m²

  Plocha
 • 20 m²

  Terasa
 • 2

  Ložnice
 • 1

  Koupelna
 • 14 000 000

O NEMOVITOSTI

Minimalisticky řešený interiérový design a použití přírodních materiálů vytváří doslova uklidňující místo k bydlení v centru Prahy. Nebýt výhledů na Jindřšskou věž a věž kostela Sv. Jindřicha a Sv. Kunthy, zapomněli byste, že se nacházíte ve vyhledávané lokalitě nedaleko Václavského náměstí, v historickém a obchodním centru města.

Byt o rozloze téměř 80 m² ve třetím nadzemním podlaží zrekonstruovaného domu z 19. století disponuje prostornou terasou o rozloze 20 m² situovanou do vnitrobloku a vlastním sklepem. V hlavní části bytu jsou položeny kvalitní dubové parkety české značky Bohemia Works. Dřevěná kuchyňská linka značky Sykora vybavená spotřebiči značek Bosch a Siemens v kombinaci s designovou betonovou stěrkou dotváří harmonický celek jinak bílého interiéru. V hlavní ložnici jsou repasované bělené parkety, v koupelně italská dlažba. V celém bytě jsou repasované dvěře s mosaznými klikami a velkoformátová špaletová okna s původními rámy. Osvětlení dovezené z cest po Vietnamu, váza z kokosové palmy z Bali, luxusní rolety studia Nobis nebo designové retro vypínače a zásuvky značky Berker jsou už jen pomyslnou třešničkou designového vybavení, které je součástí kupní ceny bytu.

LOKALITA

Pojmenování ulice Růžová vzniklo ve 14. století, kdy na famích pozemcích současného Nového města kvetla zahrada plná růží. Později se z okolních ulic stala privilegovaná čtvrť s mnoha bankami a vysoce postavenými úředníky. Dnes se tato klidná ulice v historickém centru města nachází mezi trojicí významných náměstí – Václavské, Senovážné a Náměstí republiky. Díky křižovatce přažského metra, několika tramvajových linek i blízkosti hlavního vlakového nádraží dojedete během pár minut do všech částí Prahy.

Mám zájem