Masarykovo nábřeží

Podkrovní byty s výhledem na Hradčany i Karlův most

 • 154 m²

  111 m²

  Rozloha
 • 3

  2

  Ložnice
 • 3

  2

  Koupelny

O PROJEKTU

Secesní budovy z let 1903 až 1905 na nábřeží u Národního divadla patří k nadčasovým architektonickým skvostům a prestižním pražským adresám. Jejich bohatě zdobené fasády dokládají zručnost řemeslníků z počátku 20. století. Dům na Masarykově nábřeží čp. 20 nedávno prošel citlivou rekonstrukcí, při které byly zachovány původní prvky jako štukové plastiky na stropech, vitráže nebo dřevěné kazetové dveře s ozdobným kováním. Pod střechou právě vzniká dvojice bytů, které budou k dispozici na jaře 2017.

Secesní šperk u Národního divadla

Rafinovaným propojením sedmého a osmého podlaží domu vznikl velkorysý mezonet s rozlohou 154 m². Ve spodní úrovni má vstupní halu, rozlehlý obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, ložnici a koupelnu. Schody vedou na prosvětlenou galerii v horní úrovni, kde najdete dvě další ložnice s vlastními koupelnami a dvojici teras s výhledem na historické centrum města.

Byt v sedmém podlaží s plochou 111 m² tvoří hala spojená s obývacím pokojem s přípravou na kuchyňský kout, dvě ložnice a dvě koupelny.

Mezonet i penthouse nabízejí svým novým majitelům unikátní volnost, s níž mohou pracovat při zařizování interiérů. Ložnice jsou orientované na východ a výhled z jejich oken lemují kouzelné střechy domů na Novém městě, zatímco obývací pokoje na protější západní straně odhalují Žofín, panorama Hradčan a Karlův most. Okna pod střechou domu jsou každý večer tím posledním, co v těchto místech pohladí paprsky slunce zapadajícího za protější Petřín.

LOKALITA

Masarykovo nábřeží, rozkládající se naproti Slovanskému ostrovu, je jednou z nejprestižnějších adres hlavního města. Přímo pod ním vede oblíbená náplavka, která je díky své jedinečné atmosféře vyhlášenou společenskou a kulturní tepnou metropole.

Změny názvu Masarykova nábřeží dokládají, jak rychle se psaly dějiny 20. století: kdysi bývalo Františkovo, poté Riegrovo, Heydrichovo a Gottwaldovo. Avšak pás domů nad vltavskou hladinou si stále uchovává své unikátní kouzlo. Nábřeží ohraničuje dvojice proslulých budov, které dokonale symbolizují vydařené skloubení historie se současností: Národní divadlo a Tančící dům. Zastávky tramvaje a metra jsou vzdálené jen pár minut chůze, stejně jako centrum města, Malá Strana, Petřín a další atraktivní místa. Množství vyhlášených restaurací, barů, kaváren a dalších podniků v nejbližším okolí láká gurmány z celé republiky. Lokalitu ocení i vyznavači městské cyklistiky, neboť leží přímo na trase páteřní cyklostezky A2.

Mám zájem


*povinný údaj