Šumavská XIII

Stylové bydlení na královských Vinohradech

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Zahrada Terasa Cena Status PDF
2 - 2 + kk 74 M2 46 M2  M2 Prodáno Stáhnout
6 - 3 + kk 81 M2  M2 4 M2 Prodáno Stáhnout
8 - 3 + kk 81 M2  M2 4 M2 Prodáno Stáhnout
11 - 4 + kk 175 M2  M2 33 M2 Prodáno Stáhnout

O PROJEKTU

Dům vystavěný v roce 1890 v neoklasicistním stylu byl zrekonstruován s velkým respektem a úctou k dávné historii. Tento butikový projekt, v němž se soudobý minimalismus snoubí s původní architekturou, nabízí šest exkluzivních bytů a jeden velkorysý penthouse s výhledem na Pražský hrad.

Prostor pro vlastní design

Původní dispozice bytů byly přizpůsobeny dnešním standardům s cílem dosažení maximální praktičnosti, nadčasovosti a využitelnosti prostoru. Vzdušnost je pro celkový vzhled a design tohoto projektu klíčová. Byty se prodávají ve stavu Shell & Core, což poskytuje plnou flexibilitu pro dispoziční i designové úpravy dle vašich individuálních požadavků. Veškeré původní prvky i prostory jsou citlivě zrestaurovány a doplněny nejmodernějším technickým vybavením. Příkladem jsou repliky dřevěných dveří a oken či ručně skládaná dlažba ve společných prostorách domu. Stylově navržený a pečlivě udržovaný vnitroblok typický pro historickou zástavbu vám dá v každodenním shonu zapomenout na skutečnost, že se nacházíte v centru města.

LOKALITA

Rušný společenský život na Královských Vinohradech tepe v pohodovém a přátelském tempu. Vyhlášené restaurace, milá bistra, osobité kavárny a malé obchůdky potěší všechny milovníky nevšedních zážitků. Poklidná čtvrť širšího centra Prahy s bohatým společenským vyžitím těží ze slavné minulosti i pulzující současnosti. Rozlehlé parky s výhledy na metropoli, idylická zákoutí, vzrostlé stromy lemující vinohradské ulice s jedinečnými architektonickými skvosty – to vše utváří nezapomenutelnou atmosféru. Trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad jsou neoddělitelnou součástí života v této vinohradské čtvrti a svou atmosférou lákají obyvatelé celé Prahy k pravidelné návštěvě. Pod stíny stromů si můžete vychutnat prémiové produkty z českých farem.

Mám zájem


*povinný údaj