Mám zájem

K pronájmu: Vila Posh, Chorvatsko – Istrie

K pronájmu: Vila Posh, Chorvatsko – Istrie

K pronájmu: Vila Posh, Chorvatsko – Istrie

ID: 0521

  • Obytná plocha 250 m²
  • Bazén Ano
  • Koupelny 4
  • Ložnice 3
  • Cena od 3,430 EUR

Další informace o nemovitosti

  • Letiště 70 km
  • Pláže 35 km
  • Zahrada s 300 olivovníky

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízi k pronájmu Vilu Posh, která se nachází v malebné vesničce v samém srdci Istrie. Vila poskytuje pocit naprosté relaxace v harmonickém prostředí nedotčené přírody s dominantní polohou na kopci, díky které nabízí úchvatné výhledy do okolí. Vila byla v roce 2017 oceněna cenou Best Holiday Home in Europe Award, kterou udělila Evropská asociace rekreačních domů.

Kombinace původních stavebních materiálů a moderních řešení interiérového designu s mnoha skleněnými povrchy přispívá k luxusnímu vzhledu vily s obytnou plochu 250 m². Dispoziční řešení se skládá ze tří pečlivě navržených pokojů s panoramatickým výhledem, čtyř koupelen, prostorného obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně s jídelním koutem a soukromé knihovny.
Venkovní prostor s hydromasážním bazénem poskytuje prostor pro relaxaci v perfektně udržované zahradě s 300 olivovníky, soukromým parkovištěm pro čtyři vozy a grilovacím zázemím. 

 

Lokalita - Chorvatsko, Istrie

Istrie se může pochlubit bohatým kulturním a historickým dědictvím, stejně jako nádhernými přírodními krásami. Vzhledem k tomu, že tento region je také známý pro své vynikající vína, domácí sýr, prosciutto a lanýže, nezapomeňte ochutnat tradiční lahůdky, abyste zjistili, proč jsou místní obyvatelé na ně tak pyšní. Výborné dopravní spojení je zajištěno hodinovou cestou od mezinárodních letišť Rijeka a Pula. Malebné istrijské pláže se nacházejí ve vzdálenosti 35 km, zatímco obchody, restaurace a bary se nacházejí v nedalekém městě Motovun.

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Customer Service

Karolína Dědkova

Broker - Customer Service

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.