Mám zájem

Historická budova po rekonstrukci, Bystřice u Benešova

Historická budova po rekonstrukci, Bystřice u Benešova

Historická budova po rekonstrukci, Bystřice u Benešova

ID: 0699

  • Obytná plocha 762 m²
  • Pozemek 2 000 m²
  • Podlaží 3
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

  • Moderní technologie
  • Vhodné pro komerční využití i bydlení
  • Rozsáhlý zabezpečovací systém
  • Nezávislost na plynu
  • Nízkoenergetická stavba
  • 10 parkovacích míst

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji historickou budovu bývalého zemědělského objektu, postaveného v industriálním stylu koncem 19. století. V současné době byl objekt rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí přeměněn a nabízí tak prostory pro komerční i soukromé využití. Tento komerční objekt, nacházející se poblíž zámku Konopiště, je vhodný pro podnikání, administrativu, provozovnu, ale i bydlení. 

Při rekonstrukci celé budovy byl kladen důraz na použití kvalitních materiálů, jednoduchá, ale úsporná a ekologická řešení, obnovení původních prvků a estetické propojení celého objektu. K tomu byly dotvořeny venkovní plochy včetně osvětlení, zeleně a prostoru pro venkovní parkování. 

Hlavní vstupy do budovy oslní renovovanými původními klenbami, vsazenými do ocelových traverz posazených na původních litinových sloupech. V dalším patře nadchne otevřený prostor s renovovanými původnímí dřevěnými trámy. 

Budova byla zkolaudována jako stavba pro obchod s celkovou užitnou plochou 762 m² a  pozemkem 2000 m², nabízí tak široké spektrum využití jako sídlo společnosti, showroom, galerii, obchod, kanceláře apod. Součástí nemovitosti je také dvoupodlažní luxusní loftový zařízený byt se samostaným vchodem o užitné ploše 109 m², který může sloužit jako zázemí pro rekreaci nebo trvalé bydlení. 

Nízké provozní náklady zajistí moderní technologie a kvalitní vybavení jako jsou hliníková tříkomorová okna a dveře, vnitřní sendvičové zateplení venkovní historické fasády, LED interiérové i exteriérové osvětlení, dvě jednotky tepelného čerpadla, podlahové topení a nezávislost na plynu. Samozřejmostí je i rozsáhlý zabezpečovací systém a technologie Smart Building. 

Na pozemku je 10 vyznačených parkovacích míst s možností rozšíření na celkový počet 22 - 25 míst.

Lokalita - Bystřice u Benešova, Středočeský kraj

Bystřice jsou vzdáleny 5 minut jízdy autem od Benešova a díky rychlému napojení na dálnice představuje také rychlé spojení s Prahou. V okolí se nachází nespočet možností pro sportovně rekreační vyžití, stejně jako pro návštěvy zajímavých kulturních památek. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedalekém Benešově. Benešov má dobré spojení do Prahy vlakem i autobusy (Metro C Roztyly za 40 min). Nádherná příroda Posázaví vybízí k pěší turistice, jen pár kilometrů vzdálené Konopiště zase k výlety za historií. 

 

Nemovitost na mapě