Nebytový prostor, Praha 5 – Malvazinky

ID: 0122_5
  • 100 m²

    Nemovitost
  • 3

    Místnosti
  • 35 000

O NEMOVITOSTI

Nebytový prostor je situovaný v přízemí butikového rezidenčního projektu Vila Peroutkova, který vznikl díky kompletní rekonstrukci historické vily z 30tých let. Nachází se v atraktivní pražské vilové čtvrti Malvazinky a díky citlivému skloubení původní architektury s moderní nástavbou si zachovává nadčasový charakter, geometrickou jednoduchost a současně své dobové génius loci. Vila byla rekonstruována s ohledem na historii stavby a dobovou architekturu.
Komerční prostor nabízí tři prostorné místnosti o celkové výměře 100 m² včetně koupelny a toalet. Pronájem je k dispozici od 1. srpna za 35 000 Kč plus poplatky.

LOKALITA – Praha 5 – Malvazinky

Malvazinky jsou klidnou rezidenční lokalitou vhodnou jak pro rodiny s dětmi, které využijí množství zeleně, tak mladé páry, jež láká bohaté sociální a kulturní vyžití nedalekého Smíchova. Svahy Malvazinek v dřívějších dobách pokrývaly vinice, s rozšiřováním Prahy však vinná réva musela ustoupit zástavbě. Oblíbená čtvrť pojmenovaná po malostranském měšťanovi Tomáši Malvazym, který zde v roce 1628 založil usedlost Malvazinka, si dodnes uchovala poklidnou prvorepublikovou, až lázeňskou atmosféru. Podtrhují ji obrovské zelené plochy včetně parku Santoška nebo Pavího vrchu.

Mám zájem