Apartmán, Dubaj – Jumeirah Beach Residence

ID: M9F2D2
 • 350 m²

  Výměra
 • 4

  Ložnice
 • 4

  Koupelny
 • Na vyžádání

O PROJEKTU

Jumeirah Beach Residence – unikátní developerský projekt s přímým přístupem k pláži najdete ve vyhledávané lokalitě hlavní dubajské pláže, naproti nejznámějšímu umělému poloostrovu světa Palm Jumeirah. Číslo jedna v názvu domu odkazuje na výjimečnou polohu rezidence stojící hned u vstupu do světoznámé oblasti JBR. Lokalita nabízí všechny výhody života uprostřed jedné z nejvyhledávanějších světových metropolí. Projekt bude dokončen ve druhé polovině roku 2019 a nabídne řadu luxusních dvou až pěti ložnicových bytů. Budova 1/JBR je vybavena vzdušným, moderním lobby, posilovnou s výhledem na moře i proměnným nočním barevným osvětlením fasády.

Luxusní rohové apartmá o čtyřech ložnicích a výměře 350 m² je situováno v horních patrech výškového komplexu a pyšní se vysokými stropy, krytou venkovní terasou a výhledy na moře z obývacích i jídelních prostor. Je vystavěno v jednoduchém, čistém stylu zdůrazňujícím nepřerušené linie a efektivní využití prostoru. Velkoformátové dveře zasazené do prosklené čelní stěny spojují majestátní obytný a jídelní prostor s krytou venkovní terasou. K dispozici je plně vybavená kuchyň, kterou lze na přání upravit do otevřeného či uzavřeného půdorysu. Hlavní ložnice je umístěna v nejklidnější části apartmá. Nechybí další dvojice ložnic, každá s privátní koupelnou, nebo pokoj pro správce bytu. K bytu náleží dvě vyhrazená parkovací místa a výtah sdílený jen s několika málo sousedy.

 • dokončení projektu ve druhé polovině roku 2019
 • luxusní rohové apartmá o výměře 350 m²
 • venkovní terasa
 • výhledy na moře
 • plně vybavená kuchyň
 • dvě vyhrazená parkovací místa

LOKALITA Dubaj – Jumeirah Beach Residence

Obytný komplex Jumeirah Beach Residence se rozkládá podél hlavní dubajské pláže na pobřeží Perského zálivu. V jeho blízkém okolí můžete objevovat špičkové restaurace oceněné michelinskými hvězdami, navštěvovat světoznámé obchody či odpočívat v klidném zázemí tamního prémiového jachtařského klubu. V sousedství se nachází i moderní div světa Palm Jumeirah, umělý ostrov ve tvaru palmy, jeho mladší následovníci Palm Jebel Ali a Palm Deira nebo nejvyšší stavba světa mrakodrap Burj Khalifa.

Současná Dubaj je oblíbenou destinací turistů i dějištěm mnoha společenských, kulturních a obchodních akcí. Jde o hospodářské i kulturní centrum Spojených arabských emirátů a také místo, kde každý rok vznikají působivé, okázalé stavby a unikátní projekty. Za všechny jmenujme třeba záliv umělých ostrovů Palm Islands, patřící k nejvyhledávanějším luxusním lokalitám světa.

Mám zájem