Apartmány, Miami – Brickell

ID: 505_04
  • 20 247 565

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Cena PDF
Rise 1 - 3 + kk 128 M2 -
Rise 2 - 3 + kk 141 M2 -
Reach 1 - 4 + kk 167 M2 -

O PROJEKTU

Unikátní projekt Brickell City Centre navržený renomovanou společností Arquitectonica je situován v samém srdci downtownu Miami, v moderní a finanční čtvrti Brickell. Multifunkční komplex nabízí bydlení těm, kdo hledají dobrodružství, kulturu a zábavu. Tento rezidenční projekt je propojen s komerční částí, jež nabízí celou řadu obchodů s módními značkami, restaurace, bary, kanceláře, high-designový hotel EAST nebo třeba kino CMX.

Rezidenční věže Reach & Rise představují dokonalou kombinaci sofistikovaných detailů, ekologicky smýšlejícího designu a kosmopolitní elegance v přírodních barvách. Apartmány se nabízejí v provedení dvou či tří ložnicových bytových jednotek, které jsou kompletně dokončené a připravené k nastěhování s možností výběru ze dvou interiérových řešení navržených designovým studiem Richardson Sadeki. Z obývacích prostor a ložnic je pak veden přímý vstup na terasu, ze které je mimořádný výhled na město a ve všech apartmánech jsou nadstandardně řešené šatny. Kuchyně jsou vybaveny moderním italským nábytkem společnosti Italkraft s celou řadou prémiových spotřebičů značky Bosch. Italská značka patří i do standardního vybavení koupelen, přičemž v každém bytě se nachází v hlavní koupelně vana a bezrámová skleněná sprcha s dešťovou hlavicí.

Obyvatelé Brickell City Centre mají k dispozici velkou společnou terasu s tropickou zahradou, vyhřívaný bazén, barbecue gril, venkovní fitness centrum, spa, knihovnu, dětské hřiště, služby privátního komorníka a mnoho dalšího.

V nabídce máme celkem 13 bytů. Pro více informací se na nás obraťte, rádi vám s výběrem pomůžeme a připravíme cenovou nabídku na konkrétní apartmán.

Dvou ložnicové byty začínají na 905 000 USD.

  • dvou až tří ložnicové bytové jednotky
  • připaveno k nastěhování
  • terasa s mimořádným výhledem
  • tropická zahrada
  • bazén, fitness, spa
  • služby privátního komorníka

LOKALITA Miami – Brickell

Ambiciózní projekt Brickell City Centre leží v samém srdci Miami, v centru mezinárodního a finančního koridoru Jižní Floridy. Díky dobrému dopravnímu spojení disponuje snadným přístupem k Mezinárodnímu letišti Miami (15 minut jízdy), populárním čtvrtím Wynwood Arts, The Design a South Beach. Rovněž je možné navštívit v okolí řadu známých divadel, muzeí a sportovních arén. V těsné blízkosti se nachází také významný přístav Port of Miami a milovníci písčitých pláží si jistě přijdou na své na vyhlášené a známé americké riviéře Miami Beach. Díky teplému Golfskému proudu se lze celoročně těšit z teplého počasí (zimní teploty zpravidla neklesají pod 19°C), což z Miami činí vhodnou destinaci po celý rok.

Mám zájem