Apartmány, Špindlerův Mlýn

ID: 0270

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Terasa Parkování Cena Status PDF
Apt 1-02 1 NP 2+kk 72 M2 13  M2 Ano Na vyžádání Na prodej Stáhnout
Apt 1-03 1 NP 2+kk 72 M2 13  M2 Ano Na vyžádání Na prodej Stáhnout
Apt 2-12 2 NP 1+kk 46 M2 3  M2 Ano Na vyžádání Na prodej Stáhnout

O NEMOVITOSTI

Projekt nejvýše položených rezidenčních apartmánů v atraktivním horském prostředí Špindlerova Mlýna je situován na místě původní chaty z 20. let minulého století na jihozápadním svahu, v nadmořské výšce 800 m.n.m., s panoramatickým výhledem na hřbety Krkonoš i na malebné Labské údolí, ve kterém leží centrum Špindlerova Mlýna. Je citlivě zasazen do svahu uprostřed zelené stráně, s dobrou dopravní dostupností. Čtyřpodlažní objekt s apartmány nabízí vysoký komfort uprostřed přírody, který je zdůrazněn moderním technickým řešením, kvalitními materiály a použitím nejnovějších stavebních technologií.

Moderní, elegantní  a prostorné  apartmány s terasami a balkony v dispozičním řešení 2+kk a 1+kk díky svému uspořádání se samostatnými vchody zajišťují soukromí pro klidné atraktivní bydlení a relaxaci. Jednotlivé apartmány se liší svou rozlohou, zařízením a provedením. Všechny jsou kompletně vybaveny kuchyňskou linkou se zařízením, vestavěnými skříněmi, připojením k internetu a elektronickým zabezpečovacím systémem. Velkorysé je řešení koupelen se samostatnou vanou a sprchovým koutem. Ke každému apartmánu náleží garážové parkovací stání a sklep. V objektu je dále k dispozici lyžárna s vyhříváním bot. Budova disponuje integrovaným kamerovým systémem a na pozemku je pravidelně udržovaná zeleň s parkovou úpravou a původním sklípkem s posezením.

  • výtah
  • sklep
  • klimatizace
  • energetická náročnost C
  • lyžárna, sušárna bot
  • parking v garážích

LOKALITA – Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn patří mezi nejprestižnější lyžařská a rekreační střediska v České republice, již dříve označovaná jako perla Krkonoš. Je situován 150 km, cca 2 hodiny jízdy autem z centra Prahy. Nabízí výjimečné klimatické podmínky, rozmanitou horskou přírodu a široké možnosti sportovního vyžití. To jsou hlavní důvody, proč se tento – původně především zimní rezort – stal celoročně navštěvovanou lokalitou oblíbenou i u těch nejnáročnějších zákazníků. V létě lákají ranní procházky kolem Labe nebo náročné túry na hřebenech hor, v zimě vás čekají skvěle upravené sjezdovky a běžecké stopy.

Apartmány se nacházejí 10 minut chůze od centra města, sportovního areálu i Aquaparku. Zastávka skibusu je jen pár kroků od budovy. Veškeré obchody, restaurace a noční vyžití se nachází v centru Špindlerova Mlýna.

Mám zájem