Apartmány, Itálie – Lago di Garda

ID: 2289

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Cena PDF
Penthouse 3 4+kk 420 M2 89 000 000 Kč
Apartment 1 3+kk 100 M2 22 400 000 Kč

O NEMOVITOSTI

Byty jsou součástí rezidenčního komplexu, jež se nachází mezi překrásnými kopci města Padenghe a představuje dokonalé útočiště v soukromí. Moderní apartmány jsou zasazeny v privátním šestihektarovém parku, jehož součástí je golfové hřištětenisový kurt, otevřená posilovna stezka na procházky či jogging.
Penthouse je rozdělen do dvou pater a nabízí dvě terasy. Jednu více než stometrovou s úžasnými výhledy na jezero Garda a na přepadový bazén. Druhou o rozloze 200 m² vybavenou soukromým bazénem s vířivkou, soláriem a finskou saunou. Menší, stometrový byt je situován v přízemí s přímým přístupem do privátní zahrady. Oba byty mají k dispozici garážové stání, sklep a pokročilou technologii smart-home, která umožňuje zajistit jakýkoli druh služeb, například možnost využít soukromého šéfkuchaře, rezervovat si domácí kosmetické ošetření, snídani nebo aperitiv.

  • výhledy na jezero Garda
  • bazén, vířivka, solárium, finská sauna
  • šestihektarový park
  • garáž pro tři automobily

LOKALITA – Itálie, Lago di Garda

Jezero Lago di Garda je oblíbeným rájem ležící na severu Itálie. Je vzdáleno přibližně 830 km od Prahy a v jeho okolí se nacházejí dvě letiště – Valerio Catullo Airport ve Veroně (41 km), nebo vzdálenější letiště Bergamo v Miláně (83 km). Díky specifickému klima může konkurovat kdejakému přímořskému letovisku. Díky ledovcovému původu jezera je voda v něm průhledná a azurově zabarvená. Okolní krajina je přitažlivá svým pohledem a celou řadou možných volnočasových aktivit. Příznivci sportů mohou vyrazit na horskou pěší túru nebo projet různě náročné stezky na horském kole. Milovníci adrenalinových sportů si pak také přijdou na své. Kolem jezera je mnoho krásných středověkých měst a vesniček s křivolakými uličkami, kde můžete ochutnat lokální víno Bardolíno.

Mám zájem