Byt, Praha 6 – Ořechovka

ID: 0290
 • 135 m²

  Nemovitost
 • 2

  Ložnice
 • 2

  Koupelny
 • 1

  Parking
 • Na vyžádání

O NEMOVITOSTI

Nově zrekonstruovaný, plně vybavený byt kombinuje moderní design s originálními historickými prvky činžovní vily na pražské Ořechovce, jedné z nejexkluzivnějších rezidenčních čtvrtí.

Dispozičně je byt rozdělen na reprezentativní obývací prostor s velkorysou kuchyní a prosklenou jídelnou, která je situována do původní zimní zahrady s výhledem do okolní vzrostlé zeleně. Byt dále disponuje dvěma ložnicema, masterbedroom kromě vlastní koupelny nabízí i volně stojící vanu a walk-in šatnu, druhá ložnice má také vlastní koupelnu a vestavěné skříně. V hale bytu je také denní WC.

Interiér s jedinečnou atmosférou je zařízen pečlivým výběrem materiálů a vybavení s důrazem na kvalitu, společně s malými dekoracemi a doplňky podtrhující originální design.  Nábytek obývacího prostoru je zastoupen převážně značkami Muuto, Norman Copenhagen, Notre Monde, Hay s osvětlením DCW a Luceplan. Masterbedroom dominuje vysoká postel s čalouněným čelem a matrací Four Season. Veškerý vestavěný nábytek byl navržen na míru studiem Delicode, stejně jako unikátní kuchyně, kde byl pro maximální praktičnost použit keramický obklad s imitací mramoru a to jak na pracovních deskách, tak čílkách šuplíků. Vybavena je spotřebiči Gaggenau, včetně vinotéky. Na podlahách jsou položeny dubové parkety a keramické obklady se vzorem teraca.

V bytě byly zachovány a zrestaurovány původní dvoukřídlé dveře, historická stěrka v zimní zahradě a původní litinové topení, které je nyní integrováno na termostat a nový plynový kotel. Rekonstrukcí prošel i zbytek budovy včetně oken, fasády, společných prostor a technických částí domu.

K bytu dále patří sklep, možnost využívat společnou zahradu, která prochází kompletní revitalizací a parkovací stání na pozemku. K bytu je navíc možné pronajmout jednu z garáží domu.

 • 135 m², 2 ložnice
 • sklep
 • parking
 • zahrada

LOKALITA, Praha 6 – Ořechovka

Klidná ulice v oblíbené rezidenční čtvrti, která vyniká množstvím přírodních parků a památek. V blízkosti se nacházejí obchody, restaurace, kavárna, mateřská a základní škola i gymnázium. Blízké tramvajové spoje vás dovezou ke stanicím metra A. Dopravní spojení urychluje i nedaleký vjezd do tunelového komplexu Blanka. Okolí protkané cyklistickými i turistickými trasami nabízí dostatek příležitostí ke sportu i relaxaci – fotbalové hřiště, tenisové kurty, sportovní haly, plovárna a parky Petynka, Ladronka či Strahov.v

Mám zájem