Byty, Praha 3 – Vinohrady

ID: 0297

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Terasa Cena Status PDF
14 5 5+kk 132 M2 3  M2 Na vyžádání Prodáno Stáhnout
15 6 5+kk 179 M2 19  M2 Na vyžádání Prodáno Stáhnout
16 5 4+kk 114 M2 3  M2 Na vyžádání Prodáno Stáhnout
18 6 3+kk 106 M2 22  M2 Na vyžádání Na prodej Stáhnout

O NEMOVITOSTI

Jedná se o projekt výstavby čtyř půdních bytů ve čtvrtém a pátém patře činžovního domu, v přímém sousedství náměstí Jiřího z Poděbrad, jen pár minut chůze od stanice metra a zastávky tramvají.
Projekt nabízí výběr z různých velikostí bytů, každý s terasou nebo balkonem. Stavební práce byly zahájeny v červnu 2019 a termín dokončení je plánovaný na červen 2020. Byty se prodávají v dokončeném stavu. V rámci výstavby nových bytů projde renovací i zbytek budovy. Proběhla instalace nového výtahu a pracuje se na kompletní opravě společných prostor.
Díky kvalitní střešní izolaci a trojvrstvým oknům budou byty zařazeny do třídy B energetické náročnosti, tudíž velice úsporné. Standardy vybavení budou zahrnovat dvouvrstvé dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu a obklady, dřevěná špaletová okna s izolačními trojskly, lakované interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, individuální plynový kotel, přípravu pro klimatizaci, vyhřívanou podlahu a koupelnové zařízení značek Laufen, Hüppe, Hansgrohe a Riho. V případě zájmu si zájemce může vybavení bytu přizpůsobit vlastním požadavkům.

LOKALITA – Praha 3, Vinohrady

Projekt se nachází v atraktivní rezidenční lokalitě 1 minutu chůze od stanice metra a zastávky tramvají na náměstí Jiřího z Poděbrad, 10 min chůze na Náměstí Míru či Havlíčkových sadů. Farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad jsou neoddělitelnou součástí života v této vinohradské čtvrti a svou atmosférou lákají obyvatelé celé Prahy k pravidelné návštěvě. Pod stíny stromů si tak můžete vychutnat prémiové produkty z českých farem.
Rušný společenský život na Královských Vinohradech tepe v pohodovém a přátelském tempu. Vyhlášené restaurace, milá bistra, osobité kavárny a malé obchůdky potěší všechny milovníky nevšedních zážitků. Poklidná čtvrť širšího centra Prahy s bohatým společenským vyžitím těží ze slavné minulosti i pulzující současnosti. Rozlehlé parky s výhledy na metropoli, idylická zákoutí, vzrostlé stromy lemující vinohradské ulice s jedinečnými architektonickými skvosty – to vše utváří nezapomenutelnou atmosféru.

Mám zájem