Apartmány Zaha Hadid, Miami – Downtown

ID: 505_05
  • Na vyžádání

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Cena PDF
Unit 1501 15 - 25 5 + KK 512 M2 Na vyžádání Stáhnout
Unit 2902 29 5 + KK 512 M2 Na vyžádání Stáhnout
Unit 3401 34 - 49 5 + KK 494 M2 Na vyžádání Stáhnout

O PROJEKTU

Unikátní projekt nazvaný „One Thousand Museum“ je jednou z nejočekávanějších staveb tohoto roku na miamském pobřeží. Doslova umělecké dílo pochází z dílny známé architektky Zaha Hadid a je to jedna z jejich posledních staveb na světě. Prestižní rezidenční věž s celkem 83 apartmány je exkluzivní adresou pro ty, kteří ocenění prostor, kde se stírá hranice mezi uměním a architekturou. Robustní exoskeleton a skleněná fasáda se tak vyjímají mezi již stojícími mrakodrapy.

One Thousand Museum se nachází v jedné z nejoblíbenějších destinací světa a na vyhledávaném místě s úchvatným výhledem na Museum Park, lagunu Biscayne Bay a Atlantský oceán. Vysoká úroveň služeb a mimořádné vybavení – to jsou, kromě sochařského designu samotné budovy, charakteristické vlastnosti tohoto projektu, který by měl být dokončen na podzim roku 2018.

Čtyř až šestipokojové obytné jednotky jsou zařízeny zejména evropským vybavením. Každé apartmá navíc rozšiřuje obrovská terasa, díky níž lze být okamžitě na čerstvém vzduchu a užívat si panoramat městského života a slunečního světla. V prostorné kuchyni dominuje nábytek italské značky ItalKraft, který lze částečně customizovat, a kvalitní domácí spotřebiče. Elegantní apartmány disponují rovněž několika luxusními koupelnami, vestavěnými skříněmi, funkčními šatnami či integrovaným systémem Crestron umožňující řídit celou řadu aplikací v domě.

Rezidenti se ve společných prostorách mohou těšit na dva soukromé bazény, terasu, fitness nebo na místo určené pro wellness a relaxaci. O bezpečnost v budově se starají 24/7 nejen vyškolení zaměstnanci, ale také vysokorychlostní výtahy s inteligentní technologií. Obyvatelé mohou rovněž jakékoliv své požadavky či potřeby vyřídit u privátní concierge služby nebo používat soukromý helipad na střeše budovy.

V případě, že by Vás tento projekt zaujal, kontaktujte nás a rádi Vám připravíme cenovou nabídku na konkrétní apartmán.

  • dokončení projektu na podzim 2018
  • apartmány s obrovskými terasami
  • luxusní vybavení apartmánů
  • dva soukromé bazény
  • wellness, fitness
  • úchvatné výhledy

LOKALITA Miami – Downtown

V těsném sousedství od One Thousand Museum, které se nachází přímo v downtownu Miami, se nachází South Beach nebo finanční čtvrť Brickell. Polohou je rezidence blízko Mezinárodního letiště Miami, na kterém, díky dobré dopravní infrastruktuře, můžete být za cca 15 min. V okolí je pak několik menších či větších parků, golfových resortů a celá řada kulturního vyžití.

Miami jako takové je mezinárodně uznávanou lokalitou jihovýchodní části Floridy, jež se stalo domovem pro celou řadu obchodních a kulturně-společenských institucí. Přitažlivé je město rovněž pro všechny, kdo preferují mírné konstantní klima, tropické pláže, atraktivní nákupní bulváry, zábavu nebo noční život.

Mám zájem