Byt, Praha 1 – Staré Město

ID: 0261
 • 217 m²

  Výměra
 • 3

  Ložnice
 • 2

  Koupelny
 • Na vyžádání

O NEMOVITOSTI

Výjimečný podkrovní byt po kompletní rekonstrukci se nachází v jedinečné lokalitě, jen pár kroků od Pařížské ulice či Staroměstského náměstí. O prvotřídní design interiéru se postaralo architektonické studio OOOOX se svým nezaměnitelným rukopisem.

Dominantou bytu je obývací pokoj s vysokými stropy, přiznanými trámy a útulnou pracovnou pro chvíle strávené nad knihou u romantického výhledu na Staré Město. Elegantní minimalistická kuchyň vyrobená na míru je propojena s jídelnou a obývacím pokojem. Tento otevřený prostor s více než třímetrovým stropem dodává bytu ojedinělou vzdušnost a díky oknům s orientací na tři světové strany také dostatek světla.

Dispoziční řešení dále nabízí tři ložnice. Plně vybavená hlavní ložnice s vestavěnou šatnou disponuje en-suite koupelnou s volně stojící vanou a samostatnou toaletou, druhá ložnice je taktéž propojena s vlastní koupelnou se sprchou a poslední pokoj může být využit pro hosty, jako dětský pokoj či herna, pracovna nebo další velkorysá šatna.

Vstup do bytu podtrhuje obraz od uznávaného českého malíře Patrika Habla. Interiér je vybaven nábytkem světových značek převážně od společnosti Konsepti, např. B&B Italia nebo Gervasoni a doplňky Monobrand. Osvětlení je od belgického výrobce Delta Light a španělského Estiluz, které doplňuje ikonická lampa navržena Jasperem Morrisnem Superloon od italské značky Flos. Koupelny jsou kompletně zařízené italskou značkou Agape s bateriemi Paffoni. V celém bytě jsou položené dřevěné podlahy doplněné o mozaiku značky Vielaris, která výstižně doplňuje barevně sladěný interiér.

 • 217 m², 3 ložnice
 • 6. patro
 • výtah
 • bezpečnostní systém
 • domácí inteligentní systém Insighthome
 • sklep

LOKALITA – Praha 1, Staré Město

Okolí Pařížské ulice je nejvyhledávanější a nejprestižnější lokalitou Starého Města, plná butiků předních světových návrhářů. V docházkové vzdálenosti se nachází jedny z nejvyhledávanějších historických památek jako Staroměstské náměstí, Orloj, Anežský klášter nebo Karlův most a v bezprostředním okolí je bezpočet stylových restaurací, kaváren a salónů.

Čtvrť Josefov, která vyrostla začátkem 20. století na místě bývalého židovského města je oblast, která se svou architekturou i atmosférou podobá šarmu ulic v Paříži. Řada domů, zejména poblíž synagogy, respektuje židovskou tradici daného místa. Ulice V Kolkovně spolu s ulicí Širokou patřila k hlavním tepnám Židovského Města, především díky dnes již neexistujícímu domu Kolkovního úřadu, ve kterém se vydávaly státní známky pro úřední poplatky. 

Mám zájem