Byty, Praha 4 – Pankrác

ID: 0273

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Terasa Parkování Cena Status PDF
V5A 5 NP 2+kk 58.3 M2 23.4  M2 Ano 18 900 000 Kč Na prodej Stáhnout
V6A 6 NP 2+kk 61.5 M2 25.3  M2 Ano 18 900 000 Kč Na prodej Stáhnout

O NEMOVITOSTI

Projekt V Tower je třicetipatrová, 104 metrů vysoká, rezidenční budova zahrnující 130 bytů na Pankrácké pláni. Architektonické řešení pochází z dílny architekta Radana Hubičky a v současné době je nejvyšším bytovým domem v České republice, který představuje zcela novou úroveň bydlení s širokou nabídkou služeb. 

Dvě ateliérové jednotky zkolaudované jako nebytové prostory, jsou umístěné v 5. a 6. patře východní věže a nabízí hlavní prostor s kuchyňským koutem vybaveným moderní kuchyňskou linkou včetně spotřebičů v hodnotě cca 500 000 Kč v ceně, jeden pokoj a samostatnou koupelnu s pračkou a sušičkou. Velkoformátová okna přes celou východní část bytu umožňují dostatek denního světla a přístup na prostornou terasu. Ke každému bytu náleží garážové stání.

Jednotka V5A  je navíc vybavena koženou sedací soupravou italské značky Natuzzi a nabízí uzavíratelnou garáž a tři ohraničená místa pro motocykly, kterých je v objektu pouze limitovaný počet. K jednotce je také v ceně elektromobil Renault Twizy vhodný k parkovaní na místech pro motocykly a k parkovaní v Praze na modrých zónách zcela zdarma. K ceně jednotky V5A je nutné připočíst DPH ve výši 21%, které je ovšem odčitatelné pro plátce DPH, proto je tento ateliér ideální příležitostí pro sídlo společnosti.

Unikátní nabídka služeb pro rezidenty je široká. Kromě 24/7 recepce zahrnuje i drobné opravy v bytech, zalévání květin, přebírání pošty, zajištění čistírny, pravidelný úklid v bytech, umývání oken apod. V budově se nachází klubové patro, které disponuje velkorysou SPA a wellness zónou se saunou, párou vířivkou, bazénem, posilovnou a dalšími prostory určenými pro děti i pro obchodní schůzky. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjející stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků. Měsíční poplatky za všechny tyto služby jsou 5 000 Kč.

V Tower zajišťuje maximální bezpečnost v podobě čtečky značek na vozidelech při vjezdu do garáží, kód na výtah pomocí otisku prstů, kamery, bezpečnostní službu a non-stop recepci v objektu pro zajištění absolutního soukromí.

  • výtah
  • podzemní parking
  • fitness, golfový simulátor
  • bazén, wellness
  • recepce 24/7
  • zkolaudováno 2018

LOKALITA – Praha 4, Pankrác

Pankrácká pláň je jedinečným místem s množstvím zeleně a parků, přesto ale v centru obchodního dění v blízkosti administrativních budov a obchodního centra Arkády Pankrác. Vyhledávané české i mezinárodní školy jako Nový PORG nebo The Prague British School jsou dostupné 10 minut jízdy autem, do centra města vede pohodlné spojení pražskou magistrálou nebo metrem, linkou C.

Mám zájem