Byty, Praha 4 – Pankrác

ID: 0273

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Terasa Parkování Cena Status PDF
V5A 5 NP 2+kk 58.3 M2 23.4  M2 Ano 25 000 000 Kč Na prodej Stáhnout
V6A 6 NP 2+kk 61.5 M2 25.3  M2 Ano 20 000 000 Kč Na prodej Stáhnout

O NEMOVITOSTI

Projekt V Tower je třicetipatrová, 104 metrů vysoká, rezidenční budova zahrnující 130 bytů na Pankrácké pláni. Architektonické řešení pochází z dílny architekta Radana Hubičky a v současné době je nejvyšším bytovým domem v České republice, který představuje zcela novou úroveň bydlení s širokou nabídkou služeb. 

Dvě ateliérové jednotky zkolaudované jako nebytové prostory, jsou umístěné v 5. a 6. patře východní věže a nabízí hlavní prostor s kuchyňským koutem, jeden pokoj a samostatnou koupelnu. Velkoformátová okna přes celou východní část bytu umožňují dostatek denního světla a přístup na prostornou terasu. Ke každému bytu náleží garážové stání a jednotka V5A navíc nabízí tři ohraničená místa na motocykly.

Unikátní nabídka služeb pro rezidenty je široká. Kromě 24/7 recepce zahrnuje i drobné opravy v bytech, zalévání květin, přebírání pošty, zajištění čistírny, pravidelný úklid v bytech, umývání oken apod. V budově se nachází klubové patro, které disponuje velkorysou SPA a wellness zónou se saunou, párou vířivkou, bazénem, posilovnou a dalšími prostory určenými pro děti i pro obchodní schůzky. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjející stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků.

  • výtah
  • podzemní parking
  • fitness, golfový simulátor
  • bazén, wellness
  • recepce 24/7
  • zkolaudováno 2018

LOKALITA – Praha 4, Pankrác

Pankrácká pláň je jedinečným místem s množstvím zeleně a parků, přesto ale v centru obchodního dění v blízkosti administrativních budov a obchodního centra Arkády Pankrác. Vyhledávané české i mezinárodní školy jako Nový PORG nebo The Prague British School jsou dostupné 10 minut jízdy autem, do centra města vede pohodlné spojení pražskou magistrálou nebo metrem, linkou C.

Mám zájem