Byty, Praha 4 – Pankrác

ID: 0272

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Terasa Parkování Cena Status PDF
S7C 7 NP 1+kk 49.5 M2 12.7  M2 Ano 15 000 000 Kč Na prodej Stáhnout
S8C 8 NP 1+kk 45 M2 11.8  M2 Ano 15 000 000 Kč Na prodej Stáhnout

O NEMOVITOSTI

Projekt V Tower je třicetipatrová, 104 metrů vysoká, rezidenční budova zahrnující 130 bytů na Pankrácké pláni. Architektonické řešení pochází z dílny architekta Radana Hubičky a v současné době je nejvyšším bytovým domem v České republice, který představuje zcela novou úroveň bydlení s širokou nabídkou služeb. 

Dvě studia umístěná v 7. a 8. patře centrální věže nabízí hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem a samostatnou koupelnou. Velkoformátové okno přes celou jižní stěnu bytu umožňuje dostatek denního světla a přístup na slunnou terasu. Ke každému bytu náleží garážové stání.

Unikátní nabídka služeb pro rezidenty je široká. Kromě 24/7 recepce zahrnuje i drobné opravy v bytech, zalévání květin, přebírání pošty, zajištění čistírny, pravidelný úklid v bytech, umývání oken apod. V budově se nachází klubové patro, které disponuje velkorysou SPA a wellness zónou se saunou, párou vířivkou, bazénem, posilovnou a dalšími prostory určenými pro děti i pro obchodní schůzky. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjející stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků.

  • výtah
  • podzemní parking
  • fitness, golfový simulátor
  • bazén, wellness
  • recepce 24/7
  • zkolaudováno 2018

LOKALITA – Praha 4, Pankrác

Pankrácká pláň je jedinečným místem s množstvím zeleně a parků, přesto ale v centru obchodního dění v blízkosti administrativních budov a obchodního centra Arkády Pankrác. Vyhledávané české i mezinárodní školy jako Nový PORG nebo The Prague British School jsou dostupné 10 minut jízdy autem, do centra města vede pohodlné spojení pražskou magistrálou nebo metrem, linkou C.

Mám zájem