Nadčasová vila Gradini, Praha 7 – Troja

ID: 0381
 • 979,6 m²

  Obytná plocha
 • 2 509 m²

  Pozemek
 • 6

  Ložnic
 • Ano

  Připraveno k nastěhování
 • Ano

  Částečně zařízeno
 • Na vyžádání

O NEMOVITOSTI

Reprezentativní vila Gradini stojí na jižním, svažitém pozemku o výměře 2 509 m2 v prestižní vilové čtvrti Troja. Tato nadčasová vila o výměře 979,6 m2 a s dispozičním členěním 8+1 maximálně využívá terénního členění pozemku nacházejícího se v chráněné přírodní oblasti Ve Višničkách v blízkosti Trojského zámku.

Vila byla postavena v roce 2011 a během posledních dvou let byla modernizována. Její prostor a rozvržení zcela potírá hranice mezi interiérem a exteriérem. Tato volně stojící stavba, odsazená od ulice zahradou vyniká svou jednoduchostí a minimalistickou skeletovou konstrukcí ze železobetonu, která dala prostor pro prosklení všech tří fasád a propojení interiéru domu s okolím pomocí velkých teras. V interiéru je použito velké množství přírodních druhů materiálů, které dají vyniknout čistotě a eleganci.

Celý prostor domu je propojen jedním centrálním schodištěm, které protíná všechna čtyři podlaží a spojuje jednotlivé zóny domu. V domě s též nachází výtah.

Z každého podlaží, interiéru a terasy je umožněn jiný pohled na panorama Prahy. Ten nejkrásnější se naskýtá od vysoko položeného bazénu vsazeného do skály.

Vila stojí v udržované zahradě. Přízemí poskytuje dva pokoje pro hosty a technické zázemí. Celé první patro je věnováno prostornému obývacímu pokoji a kuchyni s jídelnou s přímým vstupem na terasu. Druhé patro disponuje celkem čtyřmi ložnicemi, prostornou šatnou a čtyřmi koupelnami. Nejvyšší patro slouží jako fitness. V domě se též nachází garáž až pro šest aut.

LOKALITA – Praha 7, Troja

Oblast Troje má výjimečnou pověst a Pražané ji vnímají jako oázu klidu a zeleně. Místo, do něhož jezdí za odpočinkem ve vyhlášené pražské ZOO, botanické zahradě nebo vinici svaté Kláry. Unikátně členitý terén s desítkami luxusních rezidencí a vil spoluutváří unikátní charakter této čtvrti. Díky loni otevřenému tunelu Blanka je dnes tato část Prahy navíc dostupnější než kdykoli v minulosti. Centrum je vzdáleno pouhých deset minut jízdy. Stejný čas, za který pěšky dorazíte na Císařský ostrov nebo do Stromovky. Celá čtvrť je zároveň jednou z nejbezpečnějších v hlavním městě. Místem, kde se i ve 21. století lidé navzájem znají a pravidelně potkávají. Už to je samo o sobě výjimečné.

Mám zájem