Hotelový a rezidenční resort – Bali

ID: B101
 • 15 pokojů

  Hotel
 • 3 ložnice

  Vily
 • Na vyžádání

O PROJEKTU

Vily Manta nabízejí nebeský zážitek v tropickém ráji. Představují pohodlný styl současného života s ohledem na ekologii, životní prostředí i místní lidi. Resort se nachází na výjimečném ostrově s téměř nedotčenou přírodou s jednou z nejvyšších biologických rozmanitostí na světě. Okolní krajina divoké přírody a bílých pláží s křišťálově čistou vodou s elegantními rejnoky je tak jedinečná, že projekt byl schválen pouze za podmínky, že nebude narušena krása krajiny a životního prostředí. Proto byl tento projekt první v této oblasti schválený úřady a podporovaný místní vládou.
VILY – Vily jsou inspirovány křivkami plujících rejnoků a umístěny v terénu, aby si vzájemně nepřekrývaly výhledy. Vily jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako je inteligentní ovládání světel a klimatizace, čištění polštářů pomocí ozonu atd.
HOTEL – se nachází  u vchodu do letoviska. Pokoje jsou navrženy ve organickém stylu typickém pro letovisko Manta. Ve spodní části jsou dvoulůžkové pokoje. Ve druhém patře jsou pokoje  se dvěma samostatnými místnostmi a ve druhém patře jsou umístěny dvě velké kanceláře a jeden prosklený salonek se střešní zahradou pro soukromé akce, svatby a oslavy. Zahrada je propojena s horní částí restaurace, salónkem a vinárnou.

Ekologie

Areál bude zásobován vodou z vlastní studny, která bude shromažďovat dešťovou vodu a spolu s odpadní vodou bude čištěna a znovu použita. V období sucha bude mořská voda odčerpávána a odsolena, čímž se resort stane zcela nezávislým na vodě. Myšlenka udržitelného rozvoje se uzaměřuje také na třídění odpadu, jako je např. kompostování, se speciálními mikroorganismy, které snižují množství biologického odpadu.
Návrh resortu je dílem světoznámého architekta Ing.arch. Kamila Bileho, známého pro organickou a přírodní architekturu, který má zkušenosti s budováním letoviska na ostrově Seychely. 

 • 10x vily se 3 ložnicemi
 • hotel s 15 pokoji
 • zahrada
 • restaurace
 • lobby bar
 • vinný bar
 • spa
 • jedinečná krajina

LOKALITA – Ostrov Nusa Penida

Hlavním ostrovem a správním střediskem ostrova Nusa Penida je ostrov Bali, který se nachází v Indickém oceánu. Ostrov Bali je vyhlášený turistický cíl se spoustou letovisek, zábavy a restaurací. Chcete-li uniknout z přeplněných ulic, pláží a dopravních kolon, navštivte malebný ostrov Nusa Penida, který se nachází z Bali pouhých 30–40 minut lodí nebo 7 minut vrtulníkem.
Rezidence se nachází v regionu Atuh a je napojena na dopravní infrastrukturu novou asfaltovou cestou, která zde byla postavena za podpory indonéské vlády. Středisko leží nad dlouhou bílou písečnou pláží lemovanou skalnatými útesy a nabízí úžasný výhled. Ostrov obklopuje křišťálově bílé moře a písečné pláže, které jsou od letoviska vzdáleny 2-5 minut pěšky.

Mám zájem