Byt, Praha 1 – Staré Město

ID: 0104_C53
 • 87 m²

  Výměra
 • 1

  Ložnice
 • 1

  Koupelna
 • 14 700 000

O PROJEKTU

Prvorepublikový Palác Dlouhá postavený ve stylu art deco na pražském Starém Městě je synonymem bydlení té nejvyšší kvality. Jeho nedávná kompletní rekonstrukce dala vzniknout několika desítkám luxusních bytů, včetně tohoto nadstandardně vybaveného apartmánu připraveného k okamžitému nastěhování.

Bydlení v italském stylu

Designový interiér podrthuje vysokou úroveň rekonstrukce, která byla provedená do nejmenších detailů a s respektem k původním architektonickým prvkům. V bytech se uplatňují luxusní materiály jako travertinové podlahy a obklady v koupelně, masivní dubová podlaha či mosazné doplňky, které odrážejí dobovou atmosféru budovy. Součástí bytů je kvalitní vestavěný nábytek i na míru vyrobená a zařízená kuchyně včetně veškerých spotřebičů a doplňků. Koupelny byly s ohledem na vysoké požadavky moderního bydlení navrženy s velkými okny. Nadčasové obklady z přírodních kamenů funkčně doplňuje vybavení značek Villeroy & Boch, Duravit a Hansgrohe. Díky orientaci na dvě světové strany jsou byty velmi slunné a těší se maximálnímu přísunu denního světla. Ložnice je orientována do vnitrobloku Paláce, čímž je zaručen Váš nerušený odpočinek. K oběma bytům je možné zakoupit podzemní garážové stání.

Přidanou hodnotu projektu tvoří jeho atraktivní veřejná část. Palác Dlouhá zná většina Pražanů díky stejnojmennému divadlu sídlícímu v jeho suterénu. Součástí domu je i proslulá Gurmet Pasáž, jakési neoficiální centrum pražské gastronomie. Majitelé bytů v Dlouhé najdou doslova pár metrů od domovních dveří ty nejvyhlášenější pražské obchody, bistra a kavárny: příkladem je proslulé řeznictví Naše Maso skupiny Ambiente, vyhlášené street-bistro Hany Michopulu Sisters nebo prvotřídní bageterie Bánh Mì Makers. Komfort v Paláci zajišťuje recepce s nepřetržitým provozem, služba concierge nebo podzemní parkovací stání.

 • rozloha 87 m²
 • nadstardantně vybavený apartmán
 • luxusní materiály
 • vybavení na míru
 • připraveno k okamžitému nastěhování
 • historické centrum Prahy

LOKALITA Praha 1 – Staré Město

Palác Dlouhá se nachází v historickém centru Prahy, jen pár minut chůze na Staroměstské či Václavské náměstí, stejně jako na Náměstí Republiky nebo dvojici hlavních pražských nádraží. Přestože je dům součástí Starého Města, lze vyzdvihnout jeho perfektní dopravní dostupnost. Parkování nabízí jak Palác samotný, tak podzemí blízkých obchodních domů Kotva a Palladium. Vzhledem k lokalitě je patrně zbytečné vyzdvihovat možnosti kulturního a společenského vyžití. Za zdůraznění stojí blízkost nejluxusnější pražské nákupní adresy, ulice Pařížské, nebo nedaleká náplavka a Letenské sady.

Mám zájem