Byt, Praha 1 – Staré Město

ID: 0103
 • 154 m²

  Rozloha
 • 2

  Ložnice
 • 2

  Koupelny
 • 25 575 000

O PROJEKTU

Prvorepublikový skvost Palác Dlouhá na pražském Starém Městě je synonymem přepychového bydlení té nejvyšší kvality ve stylu art deco.  Nedávná rekonstrukce dala vzniknout několika desítkám luxusních bytů, včetně nadstandardně vybaveného apartmánu zařízeného v klasickém stylu. Designový interiér bytu akcentuje art deco styl budovy, odráží její historickou stopu, je konzervativní a přitom moderní. Stačí se jen nastěhovat.

Nadčasový design

Jedním ze základních požadavků náročné rekonstrukce bylo zachování původní atmosféry a genia loci Paláce jako takového. V bytě se uplatňují tradiční materiály jako travertin, dubové parkety nebo mosazné doplňky. Dobovou atmosféru dokreslují detaily v podobě replik původních klik a dveří či elegantní dekorativní svítidla od designéra Louise Poulsena. Komfort bydlení podtrhuje napojení apartmánu na systém inteligentního řízení domácnosti BTicino nebo vestavěný audiovizuálního systém Bang & Olufsen. Vestavěný nábytek je vyroben v harmonické kombinaci exotických dřevin wenge a teak. Obklady z přírodních kamenů funkčně doplňují elegantní skleněné prvky, stejně jako vybavení značek Villeroy & Boch, Duravit a Hansgrohe. Milovníky designu zaujme vybavení i doplňky od předních výrobců B&B Italia, Walter Knoll a Vitra.

Přidanou hodnotu projektu tvoří jeho atraktivní veřejná část. Palác Dlouhá zná většina Pražanů díky stejnojmennému divadlu sídlícímu v jeho suterénu. Součástí domu je i proslulá Gurmet Pasáž, jakési neoficiální centrum pražské gastronomie. Majitelé bytů v Dlouhé najdou doslova pár metrů od domovních dveří ty nejvyhlášenější pražské obchody, bistra a kavárny: příkladem nechť je proslulé řeznictví Naše Maso skupiny Ambiente, vyhlášené street-bistro Hany Michopulu Sisters nebo prvotřídní bageterie Bánh Mì Makers. Komfort v Paláci zajišťuje recepce s nepřetržitým provozem, služba concierge nebo podzemní parkovací stání.

 • rozloha 154 m²
 • nadstandardně vybavený apartmán
 • připraven k nastěhování
 • art deco styl
 • nedávná rekonstrukce
 • atraktivní veřejná část

LOKALITA Praha 1 – Staré Město

Palác Dlouhá se nachází v historickém centru Prahy, jen pár minut chůze na Staroměstské či Václavské náměstí, stejně jako na Náměstí Republiky nebo dvojici hlavních pražských nádraží. Přestože je dům součástí Starého Města, lze vyzdvihnout jeho perfektní dopravní dostupnost. Parkování nabízí jak Palác samotný, tak podzemí blízkých obchodních domů Kotva a Palladium. Vzhledem k lokalitě je patrně zbytečné vyzdvihovat možnosti kulturního a společenského vyžití. Za zdůraznění stojí blízkost nejluxusnější pražské nákupní adresy, ulice Pařížské, nebo nedaleká náplavka a Letenské sady.

Mám zájem