Penthouse, Praha 8 – Karlín

ID: 0124
 • 310 m²

  Plocha
 • 66 m²

  Terasy
 • 3

  Ložnice
 • 4

  Koupelny
 • 4

  Parking
 • Na vyžádání

O NEMOVITOSTI

Velkorysý dvoupatrový byt v moderní novostavbě na Rohanském ostrově nabízí kromě skvostných výhledů také precizní designové zpracování renomovanou švýcarskou architektonickou skupinou EM2N. Mezonet se nachází v posledních patrech (8. a 9. nadzemní podlaží) západního křídla domu Rezidence Vltava, který plně využívá atraktivních výhledů na panoramata Prahy v ose Petřín – Pražský Hrad – Letná a Vítkov, která jsou podtržena bezprostřední blízkostí řeky a jejími zelenými břehy. Součástí kupní ceny jsou čtyři garážová stání a čtyři bezbariérové sklepní prostory o výměře 16 m².

Prostorné horní patro bytu se stalo díky přístupům na dvě terasy patrem společenským. Nachází se zde obývací pokoj s jídelnou a krbem, kuchyň, hlavní ložnice, dvě koupelny s toaletou, šatna a prádelna. Centrálně umístěné schodiště je páteřní tepnou celého bytu a otevírá přístup do spodní části mezonetu s dalšími dvěma ložnicemi a pracovnou s lodžií. Každá ložnice na tomto patře má vlastní šatnu a koupelnu s toaletou. Obě jednotky disponují vlastním vchodem a výtahem přímo do bytu.

Na klíčových prvcích interiéru byl použit kámen, sklo a ostatní materiály v tlumených elegantních a nadčasových odstínech jako černá, šedá a bílá v provedení mat a lesk. Výtápěná podlaha je pokryta světlými dubovými prkny a krb obložen jemným světlým kamenem. Součástí vybavení penthousu je také vlastní datová síť, klimatizace anebo výsuvné zastínění teras.

LOKALITA – Praha 8, Karlín

Objekt Rezidence Vltava je součástí rozsáhlého projektu River Gardens, situovaného do významné části rozvíjejícího se území Rohanského ostrova. Oblast Karlína se v posledních letech stává kulturní a společenskou mekkou moderního životního stylu. Původní továrny, fabriky a jiné industriální objekty dnes získávají významná architektonická ocenění za citlivou urbanistickou přeměnu na administrativní budovy či bytové domy.

Karlín je dnes vyhledáván umělci, novináři a mladými lidmi, pro svou typicky uvolněnou atmosféru klidné čtvrti, která je doslova na dosah pulsujícího centra města, ale přesto schovaná v zeleni na pravém břehu Vltavy. Rezidence Vltava je prakticky obklopena nejen zelení, ale i stylovými kavárnami, nesčetnými restauracemi, kousek pěší chůze jsou vzdálené i pravidelné farmářské trhy, hřiště, školy nebo hudební divadlo Karlín.

Mám zájem