Vila, Chorvatsko – Korčula

ID: XBZXQF
 • 390 m²

  Výměra
 • 2 640 m²

  Pozemek
 • 5

  Ložnic
 • 5

  Koupelen
 • 6 830 000

O NEMOVITOSTI

Stavební pozemek s připraveným projektem moderní vily s bazénem se nachází v klidné zátoce, 10 min jízdy od středověkého města Korčula. Na projekt trojpodlažní vily s užitnou plochou 390 m² bylo již vydáno stavební povolení. Vila je projektovaná jako nízkoenergetická s využitím obnovitelných zdrojů energie a použitím vysoce kvalitních materiálů a vybavení. Před vilou je přírodní pláž s možností vybudovat soukromé kotviště.

V přízemí o rozloze 113 m² se nachází tři ložnice s vlastní koupelnou a otevřenou terasou s fascinujícím výhledem na moře. První patro o rozloze 131 m² zahrnuje otevřený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ložnici s koupelnou a prostornou terasu. V přízemí o rozloze 146 m² vznikne fitness a wellness zóna (sauna, parní lázeň a jacuzzi), druhá kuchyně, jedna ložnice s koupelnou a technické místnosti.

LOKALITA – Korčula, Chorvatsko

Ostrov s bohatou antickou historií leží blízko Dalmátského pobřeží. S rozlohu 279 km² je jedním z nejvetších chorvatských ostrovů. Nejlbližší letiště ve Splitu je vzdáleno 120 km. Kombinace mírného středomořského klimatu, dokonalé přírody, krásných borovicových lesů, vinic a netknutých pláží spolu s historií a klidem mimo rušnou pevninu dělá z Korčuly ideální letní destinaci.

Mám zájem