Designová vila, Praha 6 – Hanspaulka

ID: 0127
  • 1 467 m²

    Nemovitost
  • 3 146 m²

    Pozemek
  • 409 m²

    Terasy
  • Na vyžádání

O NEMOVITOSTI

Vila Vista je situována v legendární pražské vilové čtvrti Hanspaulka, kde od 30. let dvacátého století vyrostla řada vil od slavných architektů a kde žila elita české kultury. Vila Vista navazuje na tuto tradici a představuje unikátní koncept funkcionalistické architektury citlivě zasazené do původní parkové zahrady o rozloze přes 3.000 m², která tvoří scenérie všem interiérům domu, zejména pak celoproskleným panoramatickým podlažím. Tyto výhledy jsou stejně dech beroucí jako panoramatické výhledy na Pražský hrad a vzdálené horizonty města.
5 pater o rozloze téměř 1.500 m² disponuje 6 ložnicemi, 2 kuchyněmi, vnitřním bazénem, domácím kinem, vinotékou a garáží pro 7 automobilů. Puristické prvky ve výjimečném interiéru s použitím nejkvalitnějších materiálů, stejně jako vertikální propojení interiéru vnitřními galeriemi, dělají tuto nemovitost zcela unikátní. Díky svému dispozičnímu řešení a oddělené cateringové kuchyni je Vila Vista vhodná také jako sídlo diplomata či zahraniční společnosti.

LOKALITA – Praha 6, Hanspaulka

Komorní prostředí prestižní pražské Hanspaulky představuje jednu z hlavních předností této nemovitosti. Nejvyhledávanější část Dejvic, situovaná nad údolím Šáreckého potoka, má všechny výhody tradiční pražské čtvrti. V rozlehlém Šáreckém údolí lze strávit čas odpočinkem nebo sportem a výborná je i vzdálenost do mezinárodních škol. Lokalita Hanspaulky spojuje unikátní bydlení v blízkosti přírody se skvělou dostupností do centra města i na letiště a to díky napojení na ulici Evropská a stanici metra linky A Bořislavka, která se nachází pár minut od domu.

Mám zájem