Vila, Praha 12 – Cholupice

ID: 0190
  • 880 m²

    Výměra
  • 3 180 m²

    Pozemek
  • 36 000 000

O NEMOVITOSTI

Rezidence Bara se nachází jižně od Modřan, v městské části Praha 12 – Cholupice na pozemku o rozloze 3 180 m². Na pozemku se nachází dvě vily – VILA BARA s užitnou plochou 514 m² a VILA VERA – s užitnou plochou 230 m². Obě vily mají dvě nadzemní podlaží. V jižní části pozemku se dále nachází GARDEN VILA s užitnou plochou 136 m². U zahradního domu je unikátní přelivový bazén, který je vsazen do zahradního jezírka o obsahu 120 m³ s japonskými koi kapry. Mezi oběma vilami se nachází venkovní podpovrchový vinný sklípek. V severní části u vjezdu je parkovací prostor pro min. 10 aut. K pozemku jsou dovedeny veškeré sítě a jednotlivé budovy jsou propojeny optickou datovou sítí. Zahrada má vlastní studnu a zavlažovací systém.

Celý areál byl dokončen v roce 2009. Uvedená cena je za 100% podíl ve společnosti, jejíž součástí jsou všechny objekty na pozemku. V případě prodeje nemovitostí je konečná cena 42 000 000 Kč.

VILA BARA má užitnou plochou 514 m² – dispozičně 7 + 1, garsonka 1 + kk a wellness + SPA. Zcela dokončeny jsou technické prostory a jednoložnicové studio, které je samostatnou bytovou jednotkou. Ostatní prostory jsou ponechány ve stavu white walls.

VILA VERA má užitnou plochou 230 m² a je zcela dokončena – dispozičně 5 + 1 se dvěma koupelnami.

Obě vily jsou dvoupodlažní s plochou střechou, bezpečnostními okny, dřevěnými dveřmi a rámy oken. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem. Vily jsou vybaveny systémem domácí automatizace AMX od společnosti Insight Home a napojeny na optickou síť s vysokorychlostním připojením k internetu. Samozřejmostí je zabezpečovací a kamerový systém.

GARDEN VILA je jednopodlažní zahradní dům určený pro společenské akce, oslavy nebo jen pro odpočinek a nabízí užitnou plochou včetně terasy 136 m². Součástí domu je vlastní toaleta se sprchou, kuchyně a technická místnost. Těžištěm domu je krbový komplex, který obsahuje vnější krb, vnitřní krb, kontaktní gril, ohniště na grilování, pec na pizzu a udírnu. Dům je vybaven systémem domácí automatizace AMX od společnosti Insight Home, je napojen na optickou síť a má vysokorychlostní připojení k internetu. Samozřejmostí je zabezpečovací systém a kamerový systém.

Přelivový bazén o rozměru 8 x 4 má samostatnou čističku, která je zcela oddělena od japonského jezírka a přípravu na protiproud a tepelné čerpadlo.
V japonském jezírku je přes 70 kaprů koj, které zcela ojedinělým způsobem probarvují křišťálovou vodu, o kterou se stará biologická čistička.

 

LOKALITA – Praha 12, Cholupice

Cholupice jsou klidnou částí Prahy obklopené přírodou. Nacházejí se jižně od Modřan, se skvělou dopravní dostupností a plnou občanskou vybaveností. V okolí je mnoho lesů, stezek pro cyklisty, vodní nádrž a krásná Modřanská rokle, kterou protéká Libušský potok.

Mám zájem