Vila, Praha 7 – Troja

ID: 0280
  • 350 m²

    Nemovitost
  • 1 200 m²

    Pozemek
  • 30 000 000

O NEMOVITOSTI

Vila určená k rekonstrukci se nachází na stavebním pozemku o rozloze 1 200 m² v nejatraktivnějším místě Prahy 7. Díky historickému duchu této lokality a okolní přírodě se jedná o klidné bydlení v blízkosti vinic, parku Stromovka a vltavského nábřeží.

Třípodlažní vila s výhledy na vinice sv. Kláry a užitnou plochou 350 m² nabízí díky rekonstrukci více možností jejího využití. Můžete si například vybudovat rodinné bydlení v plnohodnotné rezidenční vile se soukromou zahradou, nebo bytový dům se čtyřmi apartmány. Parkování je možné na pozemku.

LOKALITA – Praha 7, Troja

Troja, rozprostírající se podél břehu řeky Vltavy, je výjimečnou čtvrtí. Tichá rezidenční oblast se spoustou zeleně, chráněná před ruchem velkoměsta, přitom ale pouhý kousek od centra města. Díky tomu je Troja jednou z nejžádanějších lokalit Prahy plná energie a vitality. V bezprostředním okolí se nachází Trojský zámek, oceňovaná Pražská ZOO, botanická zahrada, pobřežní stezky vedoucí do přírody a jen několik minut chůze vzdálený park Stromovka. Troja je proslavená i díky svým vinicím s výhledy až k Pražskému Hradu. Je ideálním místem pro každého, kdo touží po klidu venkovského života, aniž by se chtěl vzdát pohodlí a blízkosti evropské metropole. Nový tunel Blanka a Trojský most zaručují, že cesta do centra města trvá jen 10 min. 

Mám zájem