Vila, Střední Čechy – Stará Boleslav

ID: 0113
 • 23 000 m²

  Pozemek
 • 1 350 m²

  Nemovitost
 • 5

  Ložnic
 • 5

  Koupelen
 • 9

  Parking
 • Na vyžádání

O NEMOVITOSTI

Velkolepé reprezentativní sídlo rozprostírající se na pozemku o velikosti 2,3 hektaru najdete jen pár desítek kilometrů od hranic hlavního města. Rezidence ukrytá v soukromí rozlehlého lesoparku byla navržena po vzoru honosných vil stojících na jihovýchodním pobřeží USA. V rozlehlém areálu najdete mimo hlavního obytného domu i finský srub se saunou, wellness, venkovní a vnitřní bazén nebo profesionální tenisový kurt.  

Bydlení odrážející ten nejnáročnější životní styl

Nejdůležitější stavbou je hlavní rodinná vila s rozlohou 1 350 m², kde centrální místo tvoří obytná aula v mezonetovém stylu s krbem, prosklenou panoramatickou stěnou a ochozem vystavěným nad točitým schodištěm. Z ní lze vstoupit jak do rozlehlé jídelny s profesionálně vybavenou kuchyní a designovým barem, tak na terasu uzpůsobenou k pořádání letních zahradních oslav. V domě nechybí pec na dřevo, krb či kuchyně umístěná pod širým nebem. 

Vila disponuje dvojicí ložnic s výhledem do zahrad a vlastními koupelnami, prostory pro personál nebo pokojem s vyhřívanou palisandrovou podlahou pro domácí mazlíčky. Nejen pro milovníky přírody je zážitkem procházka přilehlým lesoparkem, návštěva zimní zahrady s fontánou nebo floristický skvost na dvoře – metasekvoj čínská, jeden z deseti exemplářů v České republice. Veškerý technický chod domu je řízen systémem inteligentní domácnosti značky Siemens. Jediným dotykem je možné upravit aktuální teplotu, osvětlení, klimatizaci i rolety v jakékoli z místností. Garáže v anglickém stylu umožňují kryté parkování až devíti vozům. 

Velkou část domu zaujímá rozlehlý wellness. V interiéru je k dispozici parní lázeň, vířivka, masážní lodžie a desetimetrový vnitřní bazén s integrovaným masážním systémem. Přilehlé zahrady pak vedle lovecké chaty s trojicí ložnic ukrývají i venkovní saunu, vířivku a bazén či profesionální tenisový kurt. 

LOKALITA – STARÁ BOLESLAV

Komplex brandýského sídla je situován v rozlehlém oploceném lesním areálu na samotném okraji města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Ideální poloha nedaleko hranic Prahy a zároveň v klidné oblasti Polabí byla vybrána záměrně. Díky napojení na dálnici D10 disponuje sídlo perfektní dopravní dostupností s rychlým přístupem do centra města či na letiště Václava Havla. Za necelou hodinu stojíte na okraji Jizerských hor či Krkonoš. Okolní lány polí a borové lesy zároveň nabízejí odstup od každodenního hluku a shonu metropole. 

Středočeský kraj je ostatně spjat s úplnými počátky českého národa a samotná Stará Boleslav, spojená především s osobou svatého Václava, je nejstarším poutním místem v Čechách. Přímo v souměstí nad soutokem Labe s Jizerou najdete renesanční zámek, sídlo Rudolfa II, golfový rezort nebo jezdecký klub. 

Mám zájem