Vila, Praha Západ – Černošice

Ref: 0189

 • 630 m²

  Výměra
 • 1500 m²

  Zahrada
 • 208 m²

  Terasa
 • 4

  Ložnice
 • 4

  Koupelny
 • 5

  Parking
 • 99 000 000

O NEMOVITOSTI

Rodinná vila s jedinečným výhledem, do detailu propracovanou architekturou a designem nejvyššího standardu se nachází v prvorepublikové rezidenční lokalitě Černošic, s výhledem do krásné krajiny a absolutním soukromím. Dům navržený architektonickým ateliérem Michala Kunce je zasazený do terénu, jako by zde stál od nepaměti.

V rámci projektu je připraven moderně navržený interiér s výjimečnými standardy nejvyšší kvality. Dispoziční řešení nabízí až 24 místnosti, včetně moderního obývacího pokoje s knihovnou a krbem, domácím wellness a vinotékou, ale nový majitel si může v rámci výstavby projekt přizpůsobit podle svých představ. K dispozici je velká škála materiálů a bytových doplňků včetně technologických vychytávek. V obytných místnostech bude instalovaná travertinová kamenná dlažba, bezespárá designová krytina, dubové lamely v dětských pokojích nebo střižený koberec v ložnici a šatně. Vše v kombinaci teple bílé a béžové. Na stěny je navržena kombinace výmalby, kamenného obkladu a designových stěrek. Prostorná kuchyň bude plně vybavená spotřebiči Miele. Dětské pokoje i hlavní obytné místnosti jsou v přímém kontaktu se zahradou. Zahrada o výměře přes 1500 m² navržená Atelierem Partero podtrhuje výjimečnost domu a zajistí, že se budete cítit příjemně, v bezpečí a v soukromí. Vila se pyšní energetickým štítkem třídy A.

LOKALITA

Černošice jsou klidným místem na dosah od Prahy, v překrásné krajině Brd, na levém břehu Berounky, kde na golf je to stejně daleko jako do školy. Díky dobrému spojení na Prahu a romantické přírodě na hranici chráněné krajinné oblasti Český kras jsou od dob první republiky stále nejvyhledávanější tichou lokalitou úspěšných osobností. Centrum Prahy je vzdáleno pouhých 18 km, Karlštejn je nedaleko a možností výletů v kteroukoliv roční dobu je bezpočet. V bezprostředním okolí se nachází např. Koupaliště Biotop, Prague Golf City club, zimní stadion nebo tenisové kurty.

Více informací o vile naleznete zde: villa-bellevue.cz

*vizualizace interiérů ve fotogalerii neodpovídají skutečnému stavu a slouží pro ilustraci budoucího stavu

Mám zájem