Vila, Řecko – Mykonos

ID: 9DREMN
 • 550 m²

  Výměra
 • 4 000 m²

  Pozemek
 • 6

  Ložnice
 • 6

  Koupelny
 • 100 000 000

O NEMOVITOSTI

Tato vila představuje pozoruhodný odkaz kykladské architektury, prestižní lokalitu, jedinečné panoramatické výhledy a skutečně výjimečný design. Je situovaná na poloostrově Aleomandra na Mykonosu, 15 minut od letiště a jen několik minut cesty od slavného města Ornos, které má vše, co byste od města očekávali. Pekárna, taverny, restaurace, kluby i kavárny na pláži. Na jedné straně pláž Ornos, jedna z nejodlehlejších pláží chráněných před větrem, zatímco na druhé straně si milovníci kitesurfingu užívají větru a létání.

Panoramatické výhledy na Egejské moře

Vila nabízí dechberoucí 180stupňovou vyhlídku na Egejské moře, díky které získala své jméno Aegean Muse (Egejská múza) a díky které si můžete vychutnávat kouzelné západy slunce z pohodlí vlastní terasy. K této třípatrové nemovitosti se dostanete soukromou příjezdovou cestou, chráněnou vstupní bránou.

Hlavní podlaží s velkým obývacím pokojem a jídelnou je propojeno s velkorysým venkovním prostorem, kde najdete bazén a spoustu prostoru k odpočinku. V patře je situována hlavní ložnice s výhledem na nekonečnou modř Egejského moře. Dokonalý design, který vás překvapí svou jednoduchostí a funkčností. K domu dále patří krásný samostatně stojící dům pro hosty, ze kterého je přístup na zadní terasy a udržovaný trávník.

 • prestižní lokalita
 • výjimečný design
 • terasa
 • bazén
 • samostatně stojící dům pro hosty
 • 180stupňová vyhlídka na Egejské moře

LOKALITA Řecko – Mykonos

Mykonos neboli také ostrov větru je jedním z Kykladských ostrovů nacházejících se uprostřed Egejského moře. Ostrov je přístupný z moře (z přístavů Piraeus a Rafina – cesta trvá mezi 3 až 5 hodinami) a ze vzduchu (z mezinárodního letiště v Aténách trvá let 45 minut, přičemž z letiště Mykonos létají přímé spoje do několika evropských metropolí). Díky svému umístění je Mykonos ideálním centrem pro soukromé plavby po Egejském moři.

Ostrov Mykonos je známý pro svou malebnou krásu: bílé domky, větrné mlýny a božské pláže. Noční život na Mykonosu je proslulý: ostrov je považován za konečnou zábavní destinaci v celém Středozemním moři a přitahuje bohaté a slavné osobnosti z celého světa. V uličkách města Chora (hlavní město ostrova) najdete vše: od světových značek po tradiční výrobky a od tichých restaurací až po věhlasné noční kluby. Mnoho celebrit se prochází v oblasti Matogiannia, kde si vychutnají koktejl při západu slunce u moře v malebných Malých Benátkách.

Z mnoha jedinečných pláží můžeme například zmínit výjimečně členěnou pláž Psarou a její elegantní plážový bar – restauraci Nammos, která se stala oblíbenou destinací náročné mezinárodní klientely. Jsou zde však i soukromé pláže, jako například Fokos, které vám nabídnou jedinečný výhled na Egejské moře a okouzlující západy slunce.

Mykonos je také spojen s městem Delos, kam si můžete zajet na malé lodi. Delos je nejlépe zachované antické město v Řecku. V antice byl Delos považován za posvátné místo, protože lidé věřili, že se tam narodili Apollo (bůh slunce) a Artemis (bohyně lovu a ochránkyně zvířat a matek). Archeologické muzeum Delos je jedním z nejvýznamnějších muzeí Řecka a najdete v něm vzácné sochy, nápisy a mozaiky.

Mám zájem