Vila, Karibik – Turks a Caicos

ID: CC6BGQ
  • 455 m²

    Nemovitost
  • 3

    Ložnice
  • 3

    Koupelny
  • Na vyžádání

O NEMOVITOSTI

Vila v luxusním rezortu Amanyara se vyznačuje dokonalým soukromím a nabízí 3 oddělené bungalovy situované okolo bazénu a okrasného jezera a samostatné obytné a společenské prostory s vířivkou integrovanou do terasy z teakového dřeva.
Vlastnit vilu v rezortu Amanyara, což v překladu znamená “klidné místo”, je jako mít své vlastní soukromé letovisko. Majitelé vily mají neomezený přístup k bohaté nabídce služeb rezortu Amanyara, které zahrnují hlavní restauraci a bar, plážový klub, spa, fitness centrum, knihovnu, kino, obchod a centrum volnočasových aktivit. Dále je možné využít tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na plážový volejbal, dětské fotbalové hřiště, studio Pilates a golfový simulátor. Amanyara rezort navrhl architekt Jean Michel Gathy, jehož architektura pro Amanresorts získala celosvětový ohlas.
Ve vile je k dispozici šéfkuchař a personál.

LOKALITA – Karibik, Turks a Caicos

Souostroví Turks a Caicos rozkládající se na ploše asi 430 km² se dělí na dvě skupiny – na západě leží ostrovy Caicos, které představují asi 90% rozlohy, a žije na nich přibližně 80% obyvatelstva, zatímco na východě se nachází pouze dva malé obydlené ostrovy Turks. Tyto dvě ostrovní skupiny jsou od sebe odděleny 35 kilometrů širokým průlivem. Součástí je ostrov Providenciales, který se může pochlubit jednou z nejkrásnějších pláží světa Grace Bay Beach a je označována perlou Karibiku.
Turks a Caicos je vynikající destinací pro vyznavače potápění a šnorchlování. Smithův útes v Provo je jednou z nejoblíbenějších potápěčských lokalit této oblasti. Atraktivitu místa umocňuje množství korálových útesů nacházejících se podél celého zálivu Grace Bay.

Mám zájem