Vila, Řecko – Mykonos

ID: 2CQW5B
 • 300 m²

  Výměra
 • 4 300 m²

  Pozemek
 • 7

  Ložnice
 • 7

  Koupelny
 • 79 000 000

O NEMOVITOSTI

Tato atraktivní, minimalistická vila je vzdálená jen 10 minut chůze od pláží Kalafatis a Agia Anna a 25 minut jízdy od letiště Mykonos. Nemovitost se skládá z velkolepého hlavního domu a dvou domů pro hosty.

Minimalistická architektura s velkorysou dispozicí

Hlavní dům ubytuje díky sedmi ložnicím s vlastními koupelnami až čtrnáct lidí. Čtyři obývací pokoje, slunné terasy a velkorysé posezení pod krytou pergolou vám umožní pohodlně se scházet s rodinou a přáteli a pozorovat pomalu mizící slunce za horizontem egejského moře.

 • havní dům pro čtrnáct osob
 • dva domy pro hosty
 • slunné terasy
 • 10 minut chůze od pláží Kalafatis a Agia Anna

LOKALITA – Řecko, Mykonos

Mykonos neboli také ostrov větru je jedním z Kykladských ostrovů nacházejících se uprostřed Egejského moře. Ostrov je přístupný z moře (z přístavů Piraeus a Rafina – cesta trvá mezi 3 až 5 hodinami) a ze vzduchu (z mezinárodního letiště v Aténách trvá let 45 minut, přičemž z letiště Mykonos létají přímé spoje do několika evropských metropolí). Díky svému umístění je Mykonos ideálním centrem pro soukromé plavby po Egejském moři.

Ostrov Mykonos je známý pro svou malebnou krásu: bílé domky, větrné mlýny a božské pláže. Noční život na Mykonosu je proslulý: ostrov je považován za konečnou zábavní destinaci v celém Středozemním moři a přitahuje bohaté a slavné osobnosti z celého světa. V uličkách města Chora (hlavní město ostrova) najdete vše: od světových značek po tradiční výrobky a od tichých restaurací až po věhlasné noční kluby. Mnoho celebrit se prochází v oblasti Matogiannia, kde si vychutnají koktejl při západu slunce u moře v malebných Malých Benátkách.

Z mnoha jedinečných pláží můžeme například zmínit výjimečně členěnou pláž Psarou a její elegantní plážový bar – restauraci Nammos, která se stala oblíbenou destinací náročné mezinárodní klientely. Jsou zde však i soukromé pláže, jako například Fokos, které vám nabídnou jedinečný výhled na Egejské moře a okouzlující západy slunce.

Mykonos je také spojen s městem Delos, kam si můžete zajet na malé lodi. Delos je nejlépe zachované antické město v Řecku. V antice byl Delos považován za posvátné místo, protože lidé věřili, že se tam narodili Apollo (bůh slunce) a Artemis (bohyně lovu a ochránkyně zvířat a matek). Archeologické muzeum Delos je jedním z nejvýznamnějších muzeí Řecka a najdete v něm vzácné sochy, nápisy a mozaiky.

Mám zájem