Vila, Řecko – Mykonos

ID: KH6L97
  • 5

    Ložnice
  • 5

    Koupelny
  • 677 000

O NEMOVITOSTI

Design, moderní styl a minimalistický interiér jsou harmonicky propojeny v této vile se pěti ložnicemi, která se nachází se na ostrově větrů. Můžete poslouchat vlny, pozorovat krásné výhledy z terasy, nebo se vydat na dvě nedaleké pláže. Odpočinek je zajištěň v apartmánech se soukromými ložnicemi, které se mohou pochlubit elegantními en-suite koupelnami, velkorysými šatnami a nádhernými výhledy. Po příjezdu do se můžete přestěhovat do salonku na terase nebo si zaplavat v bazénu ve tvaru C.

LOKALITA Řecko – Mykonos

Mykonos neboli také ostrov větru je jedním z Kykladských ostrovů nacházejících se uprostřed Egejského moře. Ostrov je přístupný z moře (z přístavů Piraeus a Rafina – cesta trvá mezi 3 až 5 hodinami) a ze vzduchu (z mezinárodního letiště v Aténách trvá let 45 minut, přičemž z letiště Mykonos létají přímé spoje do několika evropských metropolí). Díky svému umístění je Mykonos ideálním centrem pro soukromé plavby po Egejském moři.

Ostrov Mykonos je známý pro svou malebnou krásu: bílé domky, větrné mlýny a božské pláže. Noční život na Mykonosu je proslulý: ostrov je považován za konečnou zábavní destinaci v celém Středozemním moři a přitahuje bohaté a slavné osobnosti z celého světa.

Mám zájem