Duplex, Praha 1 – Staré Město

ID: 0125_B
  • Na vyžádání

Tabulka bytů

Číslo bytu Patro Dispozice Výměra Zahrada Parkování Cena Status PDF
B1 1-3 Shell and Ccore 276 M2 74  M2 Ano Na vyžádání Na prodej
B2 1-3 Shell and core 249 M2 67  M2 Ano Na vyžádání Na prodej

O NEMOVITOSTI

Obecní Dvůr představuje koncept luxusního bydlení v srdci pražského Starého Města. Přeměna historického klenotu na 12 exkluzivních rezidencí proběhla pod taktovkou renomovaného španělského architekta Ricarda Bofilla a spojuje v sobě moderní standardy bydlení, nejkvalitnější materiály a historické prvky původní budovy. Jedná se o uzavřenou rezidenční komunitu poskytující svým obyvatelům maximální soukromí a bezpečí. Samozřejmostí je podzemní parkoviště, privátní areál dvora plný zeleně, recepce s nepřetržitým provozem a nejnovější bezpečnostní technologie v rámci celého areálu.
Rezidenční komplex Old Town Court se skládá ze tří částí – A, B a C. Každá ze tří částí je svou architekturou i charakterem bydlení naprosto jedinečná, společně se však doplňují a harmonicky zapadají do okolní zástavby. Díky nově postavené budově A vznikl soukromý areál dvora plný zeleně výhradě pro obyvatele objektu. Interiéry jsou vybaveny nejmodernějšími a sofistikovanými technologiemi, a zároveň poskytují plnou flexibilitu pro individuální úpravy vnitřního uspořádání i materiálového řešení budoucích majitelů.

Budova B: Městská vila

Dvě luxusní vily jsou součástí původní historické zástavby a každá nabízí obytný prostor přes 260 m² ve třech patrech. Vlastní zahradu se vstupem do nádvoří plného zeleně ocení zejména rodiny s dětmi a domácími mazlíčky. V případě zájmu o naprosto velkolepý prostor se dají obě jednotky sloučit do jedné vily s ohromující výměrou 550 m2. Tyto vily mají přístup ke všem výhodám rezidenčního komplexu jakými jsou podzemní parkování a recepce s nepřetržitým provozem přes budovu A. Obě vily se nabízejí ve stavu shell & core, tzv. hrubá stavba, takže budoucí majitelé mají možnost ovlivnit interiérové uspořádání i materiálové řešení.

HISTORIE

Historie Obecního Dvora se začala psát v druhé polovině 15. století. V průběhu 19. a 20. století unikla většina budov jako zázrakem demolici v rámci radikální přestavby a modernizaci města. Obecní Dvůr kombinuje historické slohy od renesance přes baroko až po neoklasicismus a je tedy i nyní živoucím důkazem architektonického rozvoje města Prahy. Za dobu své existence plnil Obecní Dvůr řadu funkcí především provozního charakteru, sloužil například jako Královská požární zbrojnice. Milovníci literatury mají tuto oblast spojenou s příběhy Rychlých šípů od Jaroslava Foglara jako „pražská Stínadla“. Dnes je komplex dvora oázou v soukromí v historickém centru města a ideálním místem pro rodinné bydlení.

  • obytný prostor přes 260 m²
  • shell & core
  • uzavřená rezidenční komunita
  • podzemní parkoviště
  • privátní dvůr
  • recepce 24/7

LOKALITA – Praha 1, Staré Město

Nejprestižnější část Prahy je definována ulicemi Pařížská, Dlouhá, Kozí a Bílkova. Právě zde se v tichém zákoutí ukrývá Obecní Dvůr, obklopen ikonickými památkami a malebnými náměstíčky. Z tiché soukromé zahrady vstoupí jeho obyvatelé přímo do pulzujících uliček Starého Města, které nabízejí nespočet šarmantních kaváren, gurmánských restaurací a specializovaných obchůdků rozesetých v dlážděných uličkách.

Mám zájem