Czech Republic Sotheby’s International Realty

České zastoupení mezinárodní realitní kanceláře Sotheby’s International Realty® se zaměřuje na prodej a pronájem nemovitostí v České republice i zahraničí. V portfoliu máme jedinečné byty a penthousy, luxusní rezidence, vily, rodinné domy, zámky i venkovská sídla v těch nejlepších lokalitách. Nabízíme prémiové nemovitosti na prodej a pronájem v centru Prahy, na Vinohradech, v Bubenči, Tróje, Barrandově či Hanspaulce, stejně jako v atraktivních rezidenčních lokalitách v okolí Prahy a na venkově.

O nás - Main

Naše služby

Naším závazkem je poskytování nadstandardních služeb v každé fázi prodeje nebo akvizice prestižní nemovitosti jak u nás, tak v zahraničí. Tým Czech Republic Sotheby’s International Realty je složen ze zkušených profesionálů z oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí, developmentu, investic a marketingu. Při spolupráci klademe důraz na individuální přístup, profesionální služby, vzájemnou důvěru a dlouhotrvající vztahy. Globální marketingová strategie Sotheby’s International Realty® je založena na možnosti prezentovat prémiovou nemovitost lokálnímu i mezinárodnímu publiku vyhledávajícímu jedinečné projekty.

O nás - Network Info

Naše globální síla

Výběr výjimečných nemovitostí nemá hranic.

26 000

Nezávislých realitních makléřů

1 075

Více než tisíc kanceláří

81

V 81 zemích a oblastech světa

$167 Billion

Roční prodej (USD)

Historie

V srdci Londýna na slavné New Bond Street vznikl v roce 1744 aukční dům Sotheby‘s. Je to nejstarší místo sdružující světové sběratele unikátních předmětů. V roce 1976 se ze stejné vášně zrodila jedinečná realitní společnost Sotheby‘s International Realty®, která pokračuje ve staletí dlouhé tradici nákupu a prodeje těch nejexkluzivnějších světových nemovitostí.

Sothebys - History

Kariéra

Chcete pracovat na něčem výjimečném? Aktuálně hledáme nové posily do našeho týmu a uvítáme zejména zkušené makléře v oblasti rezidenčních nemovitostí. V případě zájmu zašlete svůj životopis na info@sothebysrealty.cz.