CZECH REPUBLIC SOTHEBY‘S INTERNATIONAL REALTY

Zastoupení v České republice je součástí celosvětové sítě Sotheby’s International Realty®, lídra v oblasti prodeje jedinečných nemovitostí. Náš tým profesionálů využívá znalostí lokálního trhu, mezinárodních kontaktů a strategických partnerství pro unikátní prezentaci a prodej vaší nemovitosti. Díky intenzivní spolupráci s mezinárodními partnery máme doslova neomezený přístup k realitám kdekoliv na světě. Všude, kde si přejete být doma či na dovolené. Naší vizí je pomoci vám najít domov, který bude v souladu s vaším životním stylem.

NAŠE SLUŽBY

Naším závazkem je poskytování nadstandardních služeb v každé fázi prodeje nebo akvizice prestižní nemovitosti  jak u nás, tak v zahraničí. Tým Czech Republic Sotheby’s International Realty je složen ze zkušených profesionálů z oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí, developmentu, investic a marketingu. Při spolupráci klademe důraz na individuální přístup, profesionální služby, vzájemnou důvěru a dlouhotrvající vztahy. Globální marketingová strategie Sotheby’s International Realty® je založena na možnosti prezentovat prémiovou nemovitost lokálnímu i mezinárodnímu publiku vyhledávajícímu jedinečné projekty.

KARIÉRA

Chcete pracovat na něčem výjimečném? Aktuálně hledáme nové posily do našeho týmu a uvítáme zejména zkušené makléře v oblasti rezidenčních nemovitostí. V případě zájmu zašlete svůj životopis na info@sothebysrealty.cz.

 

NAPSALI O NÁS

NETWORK

Síť Sotheby’s International Realty® tvoří více než 22 700 nezávislých realitních makléřů v téměř 1 000 kancelářích, v 72 zemích a oblastech světa. Díky tomu u nás výběr výjimečných nemovitostí nemá hranic. Provedeme vás cestou k vysněnému domovu kdekoliv na světě.

 

 

 

HISTORIE

V srdci Londýna na slavné New Bond Street vznikl v roce 1744 aukční dům Sotheby‘s. Je to nejstarší místo sdružující světové sběratele unikátních předmětů. V roce 1976 se ze stejné vášně zrodila jedinečná realitní společnost Sotheby‘s International Realty®, která pokračuje ve staletí dlouhé tradici nákupu a prodeje těch nejexkluzivnějších světových nemovitostí.

 

2017_overview_p02_bowieauction_brandheritage2