Mám zájem

Mezonet, Praha 5 – Smíchov

Mezonet, Praha 5 – Smíchov

Mezonet, Praha 5 – Smíchov

ID: 0573

  • Obytná plocha 145 m²
  • Terasa 6 m²
  • Parking Ano
  • Koupelna 2
  • Ložnice 3
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

  • Dokončení srpen 2022
  • Nový development

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty nabízí k prodeji velkorysý mezonetový byt vznikající v oblíbené lokalitě Divčích hradů.
Byt vzniká v rámci nástavby bytového domu, která zahrnuje i renovaci společných prostor, nové fasády a parkování. Stavba byla zahájena v srpnu 2021 a samotné dokončení je plánováno na srpen 2022.

Celková obytná plocha jednotky činí 145 m² a nabídne tak dostatek prostoru pro komfortní bydlení, včetně terasy o velikosti 6 m². Ve vstupním patře bytu se bude nacházet hlavní ložnice s vlastní koupelnou a prostornou šatnou, dále pak 2 další ložnice, samostatná koupelna a technická místnost. Horní patro bytu je koncipováno jako otevřený obývací prostor s jídelnou, kuchyní a výstupem na západně orientovanou terasu s příjemným výhledem do zeleně.

Byt bude dokončen ve vysokém standardu včetně dřevěných podlah, velkoformátových obkladů a plně vybavených koupelen. Vytápění bude zajištěno vlastním plynovým kotlem.

K bytu náleží jedno parkovací stání v zakladači umístěném na pozemku.

 

Lokalita - Praha 5, Smíchov

Oblast Divčích hradů je ideální pro klidné rodinné bydlení v blízkosti přírody. V blízkém dosahu zde najdete veškerou občanskou vybavenost jako mateřskou a základní školu nebo sportoviště s plaveckým bazénem a tenisový klub. Je zde také velmi dobré spojení do centra města ať už autem nebo MHD, jejíž zastávka je v pěší vzdálenosti od bytu.

Galerie fotografií

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Jan Kolář

General Manager

Broker - Jan Kolář

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.