Mám zájem

Luxusní penthouse s terasou, Praha 1

Luxusní penthouse s terasou, Praha 1

Luxusní penthouse s terasou, Praha 1

ID: 0558

 • Obytná plocha 178 m²
 • Terasa 22 m²
 • Zařízeno Ano
 • Koupelna 2
 • Ložnice 2
 • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

 • Klimatizace
 • Centrum města
 • Výhled
 • Výtah
 • Sklep

Další informace o nemovitosti

Czech Republic Sotheby’s Int. Realty vám přináší prodej výjimečného penthousu o velikosti 206 m² a terasami, jen pár kroků od Staroměstského náměstí.

Jedinečný penthouse s atmosférou umělecké galerie se nachází v posledním patře historického činžovního domu s nově vybudovaným výtahem. 

Celková obytná plocha bytu činí 178 m², opomenout však nelze ani částečně zastřešenou terasu o velikosti    22 m², nabízející dechberoucí výhledy na Pražský hrad a střechy okolních domů. K bytu také náleží dva praktické sklepy o výměře 6 m².

Hlavní dominantou bytu je velkorysý obývací pokoj s ateliérovými okny a  nadstandardní velikostí 80 m².  Zmiňovaná ateliérová okna jsou dále i v hlavní ložnici a jsou vybavena dálkovým ovládáním. Společenská část bytu pak volně přechází v prostornou kuchyni, vybavenou spotřebiči Miele a Gagenau, a vzdušným jídelním prostorem s druhou menší kuchyní, která může sloužit k zajištění občerstvení při stolování na terase.

Penthouse poskytne budoucímu majiteli luxusní hlavní ložnici o velikosti 48 m², k níž náleží i soukromá koupelna se stylovou volně stojící vanou. V bytě se nachází i druhá ložnice, která může případně sloužit jako pokoj s hosty, i k té náleží vlastní koupelna. Byt navíc disponuje prostornou technickou místností a separátní toaletou pro hosty.

Tento unikátní apartmán je plně vybavený a po dohodě s majitelem je možné přenechat stávající historický nábytek nebo byt převzít nevybavený.  Velkou výhodou technického vybavení bytu je klimatizace obou ložnic a kuchyně. V rámci technického zázemí je zde přítomnost prádelny/technické místnosti o velikosti 16 m².

 

Lokalita - Praha 1, Staré Město

Okolí Pařížské ulice je nejvyhledávanější a nejprestižnější lokalitou Starého Města plné butiků předních světových návrhářů a nejlepších restaurací. Čtvrť Josefov, která vyrostla začátkem 20. století na místě bývalého židovského města je oblast, která se svou architekturou i atmosférou podobá šarmu ulic v Paříži. Samotná Pařížská ulice je jako jediná lemovaná stromy a spojuje Staroměstské náměstí od kostela sv. Mikuláše až k nábřeží Vltavy. Řada domů, zejména poblíž synagogy, respektuje židovskou tradici daného místa. Dnes je Pařížská ulice velmi luxusním koridorem a pravidelně ji najdeme v žebříčcích mezi prvními desítkami nejdražších nákupních ulic světa.

Nemovitost na mapě

Tuto nemovitost má na starosti

Jitka Daňková

Senior Broker

Broker - Jitka Daňková

Mám zájem

Kontaktujte naši kancelář prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte v pracovní dny na náš zákaznický servis +420 728 744 744 v čase mezi 09:00 – 17:00. Jsme tu pro Vás.