K prodeji: Elegantní byt v centru města, Španělsko - Barcelona

K prodeji: Elegantní byt v centru města, Španělsko - Barcelona

K prodeji: Elegantní byt v centru města, Španělsko - Barcelona

ID: BCNP3327

  • Obytná plocha 198 m²
  • Ložnice 3
  • Koupelny 2
  • Cena 1 550 000 EUR

Další informace o nemovitosti

  • Klimatizace
  • Výtah
  • Blízko historického centra
  • Nedaleko od pláže
  • Rezidenční lokalita

Další informace o nemovitosti

Nabízíme k prodeji okouzlující byt se třemi ložnicemi, který byl kompletně zrekonstruován ve vzoru architektury majestátních pařížských bytů. Apartmán je vyjímečný velkorysou výškou stropů s téměř čtyřmi metry a velkými okny či otevřenými výhledy na rohové byty prestižní barcelonské čtvrti Eixample.

Jednou z jeho silných stránek je praktická dispozice, která využívá každý čtvereční metr. Prostorná vstupní hala rozděluje denní a noční část bytu a vede do víceúčelového prostoru, odkud lze obdivovat elegantní designovou kuchyni plnou prvotřídních spotřebičů a tehnologií. Na kuchyň navazuje prostorný 25 m² obývací pokoj a jídelna s posezením pro 8 osob.

Hlavní ložnice je přístupná ze vstupní haly nebo z obývacího pokoje, prostorné vedlejší ložnice pak nabízí en-suite koupelny a dostatek úložného prosotoru.

Přírodní dubové parketové podlahy ve vzoru rybí kosti, lišty, povrchové úpravy a spotřebiče Smeg demonstrují důraz na kvalitu, se kterou byl tento byt inspirovaný stylem Art Deco vybudován. 

Lokalita - Španělsko - Barcelona

Barcelona je hlavním městem Katalánska, autonomního španělského společenství, oplývá bohatou architekturou, vyjímečnými památkami, galeriemi současného umění, módními butiky, vyhlášenými restauracemi či stylovými bary. Zdejší slunné počasí láká k trávení času u moře a relaxování na pláži na Costa Brava. Tato evropská metropole však vyniká také historickými krásami a nese odkaz proslulého světového architekta Antoni Gaudího. V Barceloně lze obdivovat několik jeho originálních staveb a urbanistických celků, které se zcela vymykají klasické architektuře. Kromě jiného tu najdete mnoho dalších památek, slunný přístav, lanovky, paláce, nákupní třídy či tradiční původní čtvrtě. 

Nemovitost na mapě

K prodeji: Elegantní byt v centru města, Španělsko - Barcelona