K prodeji: Vila u tropického mořského kanálu, Karibik - Turks and Caicos

K prodeji: Vila u tropického mořského kanálu, Karibik - Turks and Caicos

K prodeji: Vila u tropického mořského kanálu, Karibik - Turks and Caicos

ID: JVSY9C

  • Obytná plocha 793 m²
  • Pozemek 3 318 m²
  • Ložnice 6
  • Koupelny 5
  • Cena 105 652 800 Kč

Další informace o nemovitosti

  • Soukromé přístaviště
  • Venkovní bazén
  • Zahrada s tropickými rostlinami
  • Energetická úspornost a soběstačnost
  • Bezpečnostní systém

Další informace o nemovitosti

Nabízíme k prodeji tropický komplex vil s bazénem a zahradou přímo u mořského kanálu. 

Když vstoupíte do areálu, okouzlí vás zahrada s několika druhy palem, původními stromy či s pestrobarevnými kvetoucími keři. Vstup je lemován datlovými palmami a chodník kvetoucími popínavými rostlinami.

Hlavní budova zaujme reprezentativní obytnou částí s kuchyní a klenutými stropy a elegantním moderním nábytkem. Na obývací pokoj navazuje salonek se vstupem na terasu, odkud se otevírá tropická oáza a průchod do zahrady s posezením a výhledem na bazén a přední část kanálu. Zde nalezneme dok s přímým vstupem na otevřený oceán sloužící k provozování vodních sportů. S příchodem noci nabízí centrální salonek s ohništěm klidné útočiště osvětlené hvězdami, kde si můžete užít večerní relax.

Hlavní apartmá je samostatným útočištěm s manželskou postelí, posezením a luxusní koupelnou. Hlavní dům má tři elegantně zařízené pokoje pro hosty, ložnice ve východním křídle má vlastní koupelnu a šatnu. Hosté také ocení chatu u bazénu s ložnicí a s kuchyňským koutem a koupelnou. Dále se zde nachází samostatný penzion s velkým obývacím prostorem, kuchyní, ložnicí a další koupelnou. Tato nemovitost také nabízí ubytování zaměstnanců a skladové prostory.

Vila je energeticky úsporná díky solární energii, nejmodernější záložní baterii a nabízí centrální klimatizaci či dveře odolné proti hurikánu nebo dálkově ovládaný bezpečnostní systém.

Lokalita - Karibik - Turks and Caicos

Ostrovy Turks a Caicos je skupina asi třiceti ostrovů v Karibském moři jihovýchodně od Baham. Byly objeveny roku 1512, ale trvale byly osídleny až od druhé poloviny 18. století. Ostrovy patří geograficky k Bahamským ostrovům, ale jsou samostatnou politickou jednotkou. Celková rozloha je 430 km² s převážně nížinatým charakterem. Ostrov nabízí nádherné pláže a stovky mil korálových útesů. Největší je z celého souostroví Turks a Caicos ostrov Middle Caicos rozkládající se na ploše 124 km². Tento ostrov stejně tak jako jeho menší sousedé vyniká řadou krásných pláží, piniovými lesy, sladkovodními jezery a obklopuje jej průzračně čistý Karibik. K zajímavostem Middle Caicos patří přírodní rezervace Ocean Hole neboli Díra do oceánu. 

Nemovitost na mapě

K prodeji: Vila u tropického mořského kanálu, Karibik - Turks and Caicos