Historická vila, Itálie - Toskánsko

Historická vila, Itálie - Toskánsko

Historická vila, Itálie - Toskánsko

ID: 8108

  • Obytná plocha 600 m²
  • Pozemek 20000 m²
  • Ložnice 10
  • Koupelna 9
  • Cena Na vyžádání

Další informace o nemovitosti

  • Bazén
  • Vinný sklep
  • Panoramatické výhledy
  • Soukromí

Další informace o nemovitosti

Nádherné panství, které v 18. století vlastnil biskup ze San Miniato, obklopené vinicemi Fattoria del Vescovo a v dominantní poloze s 360° výhledem na krajinu Palaia. Panství se skládá z hlavní vily, malého domu, soukromého kostela San Pietro z 13. století s přilehlou farou a přístavbou nebo domem správce.

Vila, přibližně 350 m², se rozkládá na dvou úrovních, v přízemí je velká vstupní hala, velký obývací pokoj s nádherným krbem, jídelna, kuchyň, pracovna, koupelna pro hosty a prádelna. Po starobylých kamenných schodech, které svědčí o starověkém původu rezidence, se dostanete na velkou galerii používanou jako pohodlný obývací pokoj, která vede do čtyř velkých ložnic se třemi koupelnami, z nichž dvě jsou en-suite a jedna sdílená, a skříň.

Malá italská zahrada tvořená léčivými rostlinami odděluje hlavní vilu od malé dvoupatrové vily Limonaia o rozloze přibližně 90 m², která v přízemí nabízí obývací pokoj/umělecký ateliér, koupelnu pro hosty se sprchou a v prvním patře velkou studijní knihovnu, do které se vstupuje zvenčí. Procházkou mezi staletými olivovníky dojdete k soukromému kostelu San Pietro, původně ze XIII. století, s vynikající akustikou ideální pro koncerty nebo nahrávání a s přilehlou farou přeměněnou na pohodlný apartmán, který se v přízemí skládá z velké kuchyně a prádelny, zatímco v prvním a druhém patře jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením pro přijímání hostů. Ve druhém patře se nachází obývací pokoj se samostatným východem ven. K faře přiléhá přístavba sestávající z kuchyně, obývacího pokoje s krbem, dvou ložnic a dvou koupelen se sprchou, velmi vhodná pro rodinu pečovatelů. K nemovitosti patří nádherný bazén o rozměrech 18x6 m obklopený produkčními olivovníky a ponořený do dvouhektarového pozemku. Nemovitost se nachází 30 minut od letiště v Pise a 40 minut od letiště ve Florencii.

 

Lokalita - Palaia


Obec Palaia nabízí svým návštěvníkům typický toskánský kouzelný kolorit s historickými památkami, malebnými uličkami a bohatou gastronomickou scénou. Nachází se v příjemné vzdálenosti asi 50 kilometrů od Florencie a 40 kilometrů od Pisy, což umožňuje snadný přístup k těmto ikonickým městům regionu a jejich nezaměnitelnému kouzlu. Palaia je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat Toskánsko a jeho bohaté kulturní dědictví, a zároveň si užít klidného venkovského prostředí.

Nemovitost na mapě

Historická vila, Itálie - Toskánsko